نتایج جستجو برای عبارت :

نمی خواهم پارچه ی ابریشمی باشم

نمی خواهم پارچه ی ابریشمی باشماشرافی و غمگینمی خواهم کتان باشمبر اندام زنی تنومندکه لب هایشوقت بوسیدن ضربه می زنندو نگاهشوقت دیدن احاطه می کندتمامی این روزها دلگیرندمن جغد پیری هستمکه شیشه ای نیافته ام برای تاریکیمی ترسم رویایم به شاخه ها گیر کندمی ترسم بیدار شوم و ببینمزنی هستم در ایرانافسردگی ام طبیعی استاما کاری کن رضا جان پاییز تمام شودنمی دانم اگر مرگ بیایداول گلویم را می فشاردیا دلم راآن روز کجای خانه نشسته بودمکه می توانستم آن هم
من چلچراغ خانه‌ی پیراهنت باشمروزی کنارت همدمت عشقت زنت باشم
ای وای فکرش را بکن بین همه خوبانآخر ببینی من فقط وصل تنت باشم
شب‌های سرد زندگی حتی اگر آیدمن همدم دردت چراغ روشنت باشم
می‌خواهم اینجا باشی و هرشب کنار تودر حال عشق و مستی و بوسیدنت باشم
من آرزویم بود جای شانه‌ات بودمیا اینکه جای دکمه‌ی پیراهنت باشم
ای کاش من حس لطیف شعر تو بودمیا کاش می‌شد بوسه‌ای بر گردنت باشم 
چیز زیادی از حضور تو نمی‌خواهممن قانعم باشی و غرق دیدنت باشم
با ا
می خواهم تو را دوست داشته باشم
با یک فنجان چای،
یک تکه نان
یک مداد سیاه،
چند ورق کاغذ...
با یک پیراهن کهنه،
یک شلوار پاره پاره
دست هایی خالی،
جیب هایی سوراخ
درون این اتاق پنهانی،
پشت سیم خاردارهای تیز
روبروی گلوله باران های دشمن.
با کمی زندگی
اندکی زنده ماندن...
| انسی الحاج / ترجمه: بابک شاکر |

پارچه های لباس کار معرفی و انواع آنپارچه های لباس کار به پارچه هایی گفته می شوند براساس نوع کار و فعالیت آن ها جنس و رنگ آن را تعیین می کند.
بعضی کارخانجات این پارچه را با گرم های کمتر یا بیشتر تولید می کنند.
پارچه لباس کار هم می تواند خالص الیاف طبیعی باشد یا خالص الیاف مصنوعی و یا مخلوطی از هر دو.
اگر درباره مزایای الیاف پارچه های لباس کار طبیعی به خصوص پنبه بدانید مشخص است که هرچه درصد پنبه پارچه بالاتر باشد آن پارچه از مرغوبیت بیشتری برخ
دوست دارم در جمع باشم.دوست دارم در تمام این جمع‌ها باشم.دوست دارم که دوست‌هایی داشته باشم و تنها نباشم.
تلاش می کنم.تلاش می کنم و باز هم تلاش می کنم.
در نهایت روزی موفق خواهم شد.روزی مثل این‌ها می شوم و در آن روز من تنها کسی خواهم بود که می‌دانم رنگم اینجا ناشناخته‌ست.
کیف دستی پارچه ایکیف پارچه ای مخصوص خرید، بسیار پرکاربرد است، برای حمل و نقل بسیار سبک است و همچنین کیف جاداری است .دوختن کیف پارچه ای خرید خیلی ساده و ارزان است.از پارچه های باقی مانده از خیاطی ها میتوانید براحتی برای خودتان کیف دستی پارچه ای دست دوز درست کنید. 
به راحتی یک کیف دستی راه راه درست کنید!​​​​​​

ادامه مطلب
متن آهنگ کودتا
دنیارو مبهوت میکنم وقتی سکوت میکنم از انقلاب عاشقی
دارم سقوط میکنم …
یکی میگه عاشقت باشم عاشقت باشم باشم و باشم و باشم و باشم
یکی میگه با تو بد باشم سرد و تنهام باشم باشم و باشم و باشم و باشم
کودتا کن نگاه کن مرا نازنین رفتنت عاشقت را زند بر زمین
کودتا کن صدا کن مرا بهترین رفتنت عمر من را گرفته ببین
منبع : رز موزیک
پارچه مخمل یکی از پارچه های پرده ای مورد توجه خریداران است پارچه مخمل کاربرد زیادی برای لباس و مبلمان نیز دارد ولی امروز از خواصش برای پرده ها صحبت خواهیم کرد.پارچه مخمل به طرز عجیبی برای خریداران مهم واقع شده به طوریکه اکثر فروشندگان پارچه های پرده ای به این موضوع اشراف دارند که سوال اول خریداران درباره پارچه مخمل است که قیمتش چنده و یا این پارچه را دارید یا نه؟ پارچه مخمل دارای بافت بسیار نرم و ابریشمی برخوردار است براق و از هر طرف که نگاه
از چه پارچه ای برای کاور مبل استفاده کنیم؟
بهترین پارچه ای که تمام دوزندگان مبل به شما پیشنهاد خواهند داد پارچه ای است که دارای بافت مناسب و کیفیت بالایی باشد تا براحتی الگوی کار بیرون آمده ودر زمان برش براحتی بریده شود.زمانی که پارچه را به صورت طاقه ای از فروشگاه خریداری میکنید لابلای پارچه پارگی یا ایرادی نداشته باشد.  شرکت بافت آزادی یکی از تولید کنندگان برتر صنعت نساجی کشور است که بیش از پنجاه سال فعایت داشته و به صورت تخصصی و با دستگاه
کاش باشم ناله ای، تا گل بدن گوشم کند.
کاش باشم پیرهن، از شوق آغوشم کند.
کاش گردم شمع و سوزم در سر بالین او،
بهر خواب ناز خود ناچار خاموشم کند.
کاش باشم حلق های در بند زلفان نگار،
هر زمان از زدف مشکینی سیه پوشم کند.
کاش باشم جوی آبی در زمین خاطرش،
بهر رفع تشنگی شادم، اگر نوشم کند.
کاش باشم ساقی بزم وصال آن نگار،
تا ز جام وصل خود یک عمر مدهوشم کند.
کاش باشم شعر تر، جوید مرا از دفتری
، هر گه از یاد و هشش یک دم فراموشم کند.
کرپ کش چیست؟
یکی از مهمترین بخشهای تشکیل دهنده کاور مبلمان ، پارچه  کرپ آن است که به کیفیت و با دوام بودن آن بر میگردد.تنوع رنگ و طراحی پارچه نیز بسیاردر انتخاب کرپ کش موثر میباشد،
با استفاده از کاور مبل براحتی میتوانید چهره اتاق مبله خود را زیبا کنیدو در حفظ ظاهر و زیبائی مبل خود کمک کرده باشید.پارچه پیراهن مبل که همان پارچه ترویرا میباشد در اغلب مکانهای آموزشی به عنوان

بهترین پارچه پرده ای مدارس ، دانشگاهها و ارگانها استفاده شده و گزینه
این اسم و انتخاب کردم و فک کنم بار ها و بارها هم این اسم و انتخاب خواهم کرد«ماهی سیاه کوچولو» 
میخواستم مث اون باشم بجنگم، قوی باشم ، آرزو داشته باشم، شجاع باشم و به تلاشم ادامه بدم.
میخواستم از برگه بیام بیرون برم تا به اقیانوس برسم. 
ماهی سیاه کوچولو بهم بگو چرا شبیه تو نشدم؟ منم یه ماهی ام اما یه ماهی بیرون از آب داره ذره ذره جون میده
ماهی جون کاش بیای نجاتم بدی دستمو بگیری ببریم تا رودخونه تا دریا تا اقیانوس...
معرفی پارچه پیراهنی
پارچه پیراهنی برای مصرف از پارچه های تخت بافت ( تار و پودی ) به شمار می رود. که با الیاف مصنوعی، طبیعی و یا مخلوطی از هر دو .معمولا با عرض ١۵٠ سانتی متر ( در مواردی با عرض ١۵۵ سانت ) در دو نوع ساده و طرح دار تولید و تکمیل خواهد شد.
علاوه بر بافت و نوع الیاف مصرفی. به این موضوع هم توجه کنید. که نوع تکمیل پارچه از مهمترین فاکتور های کیفیت یک پارچه پیراهنی مناسب است. تکمیل پارچه پیراهنی در کیفیت زیر دست نقش به سزای دارد!
( طاقه های
دیار حافظ
 چرا نه در پی عزم دیار خود باشم چرا نه خاک سر کوی یار خود باشم
غم غریبی و غربت چو بر نمی‌تابم به شهر خود روم و شهریار خود باشم
ز محرمان سراپرده وصال شوم ز بندگان خداوندگار خود باشم
چو کار عمر نه پیداست باری آن اولی که روز واقعه پیش نگار خود باشم
ز دست بخت گران خواب و کار بی‌سامان گرم بود گله‌ای رازدار خود باشم
همیشه پیشه من عاشقی و رندی بود دگر بکوشم و مشغول کار خود باشم
بود که لطف ازل رهنمون شود حافظ وگرنه تا به ابد شرمسار خود باشم
م
چرک مرده شدن یه اصطلاحیه که برای لباس ها یا به طور کلی پارچه ها به کار میره وقتی که از یه لکه ای که روی یه پارچه ست مدت زیادی بگذره و اون لکه به بافت پارچه بشینه پاک کردنش سخت تر میشه .
حالا شما قلب و روح بشر رودر نظر بگیر روزانه چقدر این اتفاق براش میافته؟  هرکدوم ما چقدر زخم های قدیمی روحمون چرک مرده شدن؟ 
خلاصه که روحتون چرک مرده نشه عزیزانم لباس فدای سرتون .
بهترین فروشگاه خرید پرده کجاست؟
پارچه پرده  یکی از مهمترین  بخشهای تعویض دکوراسیون منزل یا هر مکانی میتواند باشد.پارچه ها علی رغم زیبایی در طرح ورنگ ،پاره ای وقتها باعث ناراحتی نیز میتوانند باشند به طوریکه فرد از خریدش کاملا ناراضی است . همه از پارچه خوب توقع دارند دوام و ثبات رنگ داشته باشد و چروک نخورد تا بعد از هر شستشو زیبائی و نمای دکور تغییری نکند.فروشگاه اینترنتی اپو با جمع آوری بهترین پارچه ها از تولیدات داخلی وخارجی وبا افرادی متخ
بهترین پارچه های پرده ای دکوری:
پارچه های پرده ای معمولا با توجه به دکوراسیون داخلی منزل انتخاب میشوندو میتوان گفت سلیقه ای انتخاب میشوند بعضی افراد با پارچه کاور مبلی ست میکنند و بسیاری نیز از روی ترکیب رنگ فرش منزل پارچه های پرده ای را انتخاب میکنند.با توجه به تنوع پارچه های پرده ای مخصوصا" دکوری ،خریداران به مواردی باید توجه داشته باشند از جمله اینکه منزلشان نورگیر هست یا خیر که اگر جواب مثبت باشد پارچه پرده ای را انتخاب کنید که از کیفیت
یک چیزهایی را می‌خواهید، و یک چیزهایی را می‌خواهید که بخواهید! برای مثال من می‌خواهم که سرعت و قدرت مطالبه‌ام باشد، در واقع گمان پیش‌فرضم این است که در پی اینان‌ام. اما به واقع به سمت انعطاف و استقامت می‌روم، یک‌جورهایی خواسته‌های خاموشی‌اند که زیر تمایل کاذب به نیرو و چابکی گم شده‌اند. هنر را می‌خواهم؛ آن هم با جان و دل، حال آن‌که نواختن را می‌خواهم که بخواهم، زیرا اولویت و دلدادگی‌ام جای دیگری‌ست و موسیقی به‌سان قلقلکی شیرین، ک
انواع پارچه ساتن پرده ای
پارچه ساتن در میان خانمها و علاقمندان به دکوراسیون های جدید و مدرن جایگاه ویژه ای دارد و شرکتهای زیادی در این پارچه را تولید و به بازار پارچه عرضه میکنند تنوع طرح و رنگ و کیفیت بالای این پارچه به گونه ای است که هر خریداری با هر بودجه ای سعی میکند برای دکور پنجره از آن استفاده نماید
ادامه مطلب
یعنی میشه روزی بیاد که من موسسه خودمو زده باشم؟
روزایی که همش در سفر باشم؟
کتابمو چاپ کرده باشم؟
ساز موردعلاقم رو یادگرفته باشم؟
رو پشت بوم خونم یه تلسکوپ خیلی گنده داشته باشم و تور ستاره گردی برگزار کنم؟
تو آزمایشگاه خودم رو کیسای مختلف تحقیق انجام بدم؟
روزایی که هدفام رو زندگی کنم؟
می‌گویی چه بکنم؟ تویی که در من سخت و سفت به تخت نشسته‌ای و هیچ هم پایین بیا نیستی، و مقررات‌ات پولادی است، می‌گویی چه بکنم؟ این زخم را چه بکنم؟ اگر درست نیست پس چرا هست؟ بله زخم! وقتی بخواهی و نشود، زخم می‌خوری. من می‌خواهم همه چیزش و بدنش را. بله بدن. لعنت به دو رویی و دروغ. من بی‌بهرگی، بی‌برگی راستی را با همه فقرم دوست دارم، بدنش را می‌خواهم. می‌خواهم همیشه پیش من باشد. می‌خواهم لحظه‌های من پر از او، تصویر او، جسم او، صدای او باشد. من خی
با عرض سلام خدمت شما عزیزان می خواهم به شما نحوه چاپ بر روی ساک پارچه ای رو آموزش دهم و اطلاعاتی که در این زمینه دارم را با شما در میان بگذارم 
چاپ روی ساک پارچه ای می تواند اقدام خوبی برای جذب مشتری باشد ، زیرا این نوع تبلیغ ماندگاری بالای دارد . حال جدا از این بحث اولین قدم جهت چاپ روی ساک ، باید موارد زیر را تهیه و در دسترس قرار دهید
خرید تعداد مورد نیاز ساک پارچه ای
خرید رنگ پلاستیکی مناسب با کیفیت بالا
خرید یا ساخت باکس نوردهی 
دسته پلاستیک
مکانهای زیادی برای دیدن پارچه های پرده ای وجود دارند که میتوان از آنها خریداری کرد ولی معمولا فروشنده ها حوصله ندارند که کل پارچه ها را به مشتریان نشان دهند پس بهتر است به یک فروشگاه آنلاین اینترنتی مراجعه کنید و همه نمونه ها را با حوصله مشاهده فرمایید،پارچه های پرده ای روز و مدرن مثل حریرهای زیبا ،مخمل های رنگارنگ و ساتن های طرحدار و ...بیش از چند صد نوع پارچه پرده ای در بازار موجود میباشدکه هر فروشگاهی نمیتواند همه را داشته باشد و از طرفی ب
ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   ​
آشنایی با انواع پارچه , واردات پارچه از چین
انواع پارچه :
طبیعی، مصنوعی، ترکیبی
در تولید پارچه می‌توان طیف وسیعی از مواد اولیه را به کار گرفت، ممکن است این مواد در طبیعت یافت شوند یا به صورت مصنوعی به دست آیند یا تلفیقی از این دو باشند. پارچه ها را می‌توان برحسب منبع، نحوه تولید و کاربردهایشان دسته‌بندی کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید.
ادامه مطلب . . .
..آخر این بغض خفی را علنی خواهم‌ کردو حرم سازیتان را شدنی خواهم‌کردمن به تنهایی از این جام نخواهم‌نوشیدهمهٔ اهل جهان را حسنی خواهم‌کردتا همه مردم دنیا بچشند از کرمشهمه را از نظر فقر، غنی خواهم‌کردهمه‌جا از حرم خاکی او خواهم‌گفتکربلا را و نجف را مدنی خواهم‌کردمیشود دید چه خون دلی از غم خوردمسنگ دل را که به یُمنش یَمنی خواهم‌کردآرزو نیست، رجز نیست، من آخر روزیوسط صحن حسن سینه‌زنی خواهم‌کرد
سید محمد رضا موسوی 

.................................
شای
رهروان خسته را احساس خواهم داد 
ماه های دیگری در آسمان کهنه خواهم کاشت 
نورهای تازه ای در چشم های مات خواهم ریخت 
لحظه ها را در دو دستم جای خواهم داد 
سِهره ها را از قفس پرواز خواهم داد 
چشم ها را باز خواهم کرد ... 
*
خواب ها را در حقیقت روح خواهم داد 
دیده ها را از پس ِ ظلمت به سوی ماه خواهم خواند 
نغمه ها را در زبان چشم خواهم کاشت .
گوش ها را باز خواهم کرد ...
*
آفتاب دیگری در آسمان ِ لحظه خواهم کاشت 
لحظه ها را در دو دستم جای خواهم داد 
سوی خورشیدی
وزنه نگهدارنده الگو
برای اینکه الگو روی پارچه حرکت نکند باید از سوزنها ی ته گرد نوک تیز و یلند مرغوب استفاده کنید تا بافت پارچه آ سیب نبیند ولی در پارچه های که سوزن روی انها آثر میگذارد مثل چرم یا پارچه های کار شده گران بها بهتر است از سنگ مر مر یا از وزنه های موجود در بازار استفاده کنید.

همچین وقتایی، نزدیکای عید که میشد، مامان همه ملحفه ها، رویه ی لحاف تشک ها و پرده ها رو می شست. بعد توی حیاط چند تا بند رخت اضافه میکرد از این دیوار به اون دیوار. حیاط میشد پر‌ از پارچه های سفید ساده، آبی راه راه، صورتی گل درشت و چهارخانه های رنگی. ظهر که میشد، مامان که خسته از کار زیاد خوابش می گرفت یواشکی میرفتم توی حیاط. با یه متر قد از لای ملحفه ها رد میشدم به لبه ی مرطوب پایین ملحفه ها دست می کشیدم و حسابی از نم داغ پارچه ها کیف می کردم. بعد س
پیش از آنکه واپسین نفس را بر آرمپیش از آنکه پرده فرو افتدپیش از پژمردن آخرین گلبر آنم که زندگی کنمبر آنم که عشق بورزمبرآنم که باشمدر این جهان ظلمانیدر این روزگار سرشار از فجایعدر این دنیای پر از کینهنزد کسانی که نیازمند منندکسانی که نیازمند ایشانمکسانی که ستایش‌انگیزندتا در یابمشگفتی کنمباز شناسمکه‌امکه می‌توانم باشمکه می‌خواهم باشم؟تا روزها بی‌ثمر نماندساعت‌ها جان یابدلحظه‌ها گران‌بار شودهنگامی که می‌خندمهنگامی که می‌گریمهن
اجرای سقف پارچه ای غشائی برای پوشش استخر در ایران با پارچه های ضد حرارت آنتی UV ، این پارچه ها ساخت ترکیه هستند و دوام و طول عمر بسیار بالائی دارند
برای سفارش با ما تماس بگیرید...
021-26207536
021-26207736
021-26207828
www.ghasha.com
www.nhaco.ir
www.mehler.ir

برای تولید پرده های شید و زبرا بعد از بافت پارچه توسط دستگاه های بافندگی یک لایه پوشش مخصوص که از مواد پی وی سی تشکیل شده است، در سطح پارچه بافته شده زده می‌شود که باعث صافی پارچه می شود و از نفوذ انواع لکه ها و گرد و خاک و الیاف آن تا حدودی جلوگیری می‌کند.

ادامه مطلب
کم تر از 7 ساعت دیگه قطار سرنوشت منو به یک ماجراجویی نا آشنایی از زندگی میبره و دنیای جدیدی رو برام رقم میزنه، دنیایی که علم جزء جدایی ناپذیر اونه.
زندگی یک سفره و این سفر زندگی فراتر از اون چیزی که میبینم و فکرش رو میکنیم. خوشحالم چراکه در چند سال آینده نسبت به الانم، باتجربه تر و باهوش تر و کارآمدتر خواهم شد و ورژن جدیدی از خودم رو تجربه خواهم کرد، قابلیتهام بیشتر خواهد شد و از این به بعد چیزهایی بیشتری رو برای تعریف کردن خواهم داشت.
احساس
چادر کانتینری در کرج | چادر ترانزیتی در کرج

فروش انواع پارچه برزنت در کرج با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیتاستفاده از پارچه ترانزیت در کرج برای مصارف مختلفانواع چادر برزنتی در کرج با نازل ترین قیمت و دوام بسیار بالافروش کلی و جزئیارسال به سراسر نقاط ایرانکارشناس فروشاقای مهندس سعید خسرویپارچه برزنت در کرجپارچه ترانزیت در کرجچادر کانتینری در کرجچادر برزنتی در کرجچادر ماشین در کرجچادر ترانزیتی در کرجچادر کامیون در کرجپارچه ترانزیتچادر
1- اگر ساعت 12 ظهر هوا بارانی باشد آیا می‌توان انتظار داشت هوا در 72 ساعت بعد آفتابی شود؟

2- یک خیاط پارچه ای به اندازه 16 متر دارد و هرروز 2 متر از این پارچه را می‌برد. آخرین تکه از این پارچه روز چندم بریده خواهد شد؟

3- اگر پنج چرخ خیاطی در طول زمان پنج دقیقه بتوانند پنج تی شرت بدوزند چند دقیقه لازم است تا 100 چرخ خیاطی 100 تی شرت بدوزند؟

4- به چه سوالی هیچگاه نمی‌توانید پاسخ نه دهید ؟

5. من ساعت 8 شب به رخت خواب رفتم و ساعتم را کوک کردم که 9 صبح زنگ ب
شناخت پارچه لمه در پوشاک بانوان
پارچه لمه در انواع :لمه مجلسی،لمه شنی، لمه نگین دار، لمه اکلیل دارموجود مباشد که در مورد لباسهای مجلسی ،غیر مجلسی در انواع شلوار و بلوز وتونیک زنانه و دخترانه متوان استفاده کرد.

در خاله بازی خواستی تا شوهرت باشمدر عین کودک بودنم نان آورت باشمهر جا که می خواهی بخوابی با عروسکهاتبا آن تفنگ چوبی ام دور و برت باشموقتی که سیب از شاخه ی همسایه می چینییک رشته کوه مطمئن پشت سرت باشمآنروزها می خواستم تا خواهرم باشییا من پسر باشم شما هم مادرم باشیتا آخر بازی سرم بر دامنت باشدچشمم به تصویر گل پیراهنت باشد
ادامه مطلب
گر تو می خواهی، نمی خواهی مرا، خواهم ترا،
سال و ماه و روز و شب تنها ترا خواهم، ترا.
تا به حسن دیگری خواهم، که بینم روی تو،
در دعا و در نمازم از خدا خواهم ترا.
جز وفا چیزی نخواهم از جهان عشق تو،
از جهان ب یوفا، ای بی وفا، خواهم ترا.
خون بها از تو نم یخواهم، بیا، خونم بریز،
در بهای جان خود، ای بی بها، خواهم ترا.
تا ز من بیگانه ای، بیگانه ام از عقل خویش،
با دل دردآشنا، ای آشنا، خواهم ترا.
هر نفس دارم هوس، باشی تو با من همنفس،
در نفسهای پسینم چون هوا خوا
دستان لرزان خود را تو تشت می‌برد و پارچه را بیشتر چنگ میزند. بخار هوا دیوانه‌وار از دهانش خارج می‌شود. صدای وحشناک برخورد دندان‌هایش در سکوت سرد شب طنین انداخته است. زیر لب می‌گوید: باید پاکش کنم... باید برود.... باید...
و سفت‌تر به پارچه‌چنگ میز‌ند. تقریبا نیمه عریان است. پارچه‌ای که در دست دارد، تنها دارایی اوست. تنها لباسی که تا آخر عمر خواهد داشت. زیر لب می‌گوید: چرا پاک نمی‌شود... باید پاکش کنم...باید..
ادامه مطلب
خدایا. اینک می‌خواهم به نحوی باژگونه تو را بخوانم. 
از تو طلب روشنی نمی‌کنم. بلکه می‌گویم "بر تیرگی من بیافزا آنسان که به مطلق رنگ برسم." یعنی مثل ضعفای عاجز تیرگی نیم‌بند و شکست‌خورده را ارزانی من نکن. مرا غرق در لجن کن آنچنان که در لجنیت خود صادق و کامل باشم. 
اگر به درگاه خداوندی‌ات راهیم نیست مرا در درگاه شیطان پناه ده. مرا نیم‌بند نگه ندار. تمامم کن. بگذار در هر چه هست تهش باشم. چون از میانگی بیزارم بیزار...
ویروس کرونا برای یکسری از افراد خطر بیشتری دارد و بهتر است هم از ماسک،  هم از دستکش استفاده کنند. اگر نمی توانید ماسک بخرید، بهتر است خودتان دست بکار شوید و یک ماسک پارچه ای برای خودتان بدوزید. در ادامه فیلم آموزش دوخت ماسک پارچه ای را ببینید.
چگونه ماسک پارچه ای بدوزیم :
در شرایط کرونایی داشتن ماسک دیگر یک ضرورت است، به هر حال باید کم کم جامعه به حالت عادی برگردد و نیاز به داشتن ماسک بیشتر احساس میشود. ماسک پارچه ای برای حضور عادی در جامعه ب
۱۰ ترفند برای تشخیص کیفیت لباس ها
یکی از مهمترین نکات در هنگام خرید لباس، پارچه، پیراهن، شلوار و غیره کیفیت آن ها است. همیشه مردم به دنبال لباس ها و لوازمی هستند که کوچک نشود، پس از شست و شو پاره نشود و در کل از کیفیت بالایی برخوردار باشد. اما آیا راه های تشخیص کیفیت را می دانید؟

با فشردن پارچه نخی کیفیت آن را بررسی کنید
پارچه را در دست خود مچاله کنید و چند ثانیه آن را فشار دهید. اگر پس از این کار حالت خود را حفظ کرد و تغییر خاصی در آن دیده نشد،
اینکه آدم از عشق به نفرت برسه قشنگ نیست ولی بهتر از عشق بی فرجامه. راضیم از حس نفرت توی وجودم. 
+ اومدم یه کتابخونه جدید :) 
فردا بعد از کلی روز بچه ها رو میبینم. باید به اعصابم مسلط باشم. نباید بدرفتار باشم. باید صبور باشم. باید باعرضه باشم.
ماه رمضان بود و وسط شهر از گشنگی در حال تلف شدن بودم. معده‌ام می‌سوخت و دلم ضعف می‌رفت. به رفت و آمد آدم‌ها نگاه کردم. هیچ کدام چیزی نمی‌خوردند. یک ایدیولوژی که 85 میلیون آدم را کنترل می‌کند و کسی در خیابان دهانش برای غذا خوردن نمی‌جنبد.تابستان آغاز شده و هر بار برای بیرون رفتن و شال سر کردن و مانتو شلوار پوشیدن ماتم بیشتری می‌گیرم. هنوز مثل 9 سالگی‌ام با روسری سر کردن و حجاب داشتن احساس حقارت می‌کنم. توی خیابان لحظه‌ای از ذهنم خارج شدم و ب
یه وقتا فکر میکنم به اینکه واقعا چی میخوام؟
چرا هستم؟
کارِ منو کسی دیگه نمیتونه انجام بده تو این دنیا؟؟
شده حس کنید یه جایی گیر افتادین؟؟ نه عقب میرین نه جلو میاین!؟
الان بزرگترین آرزوم اینه که بیخیال عالم و آدم باشم
بیخیال هرچی خوب و بده
و فکر میکنم درجا خواهم زد همچنان تا یاد بگیرم واقعا بیخیال باشم
وقتی میدونم از کنترل و اراده ی من خارجه

تنوع آب و هوایی در شهرها و کشورهای مختلف سبب می شود که در هر منطقه از پوشش های مناسب با آن آب و هوا استفاده شود. یکی از این پوششها سقف متحرک است این نوع پوشش علاوه بر اینکه فضای محیط را زیبا می سازد، به راحتی از آب و هوای آن منطقه نیز می توان استفاده کرد. باید دانست که سقف متحرک که یکی از انواع سقف برقی است می تواند از شیشه، صفحات فلزی عایق شده ، صفحات پلکسی و . . . ایجاد شود از طرفی این سقف ها در دو حالت اتوماتیک و دستی در دنیا موجود است.

سقف متح
پارچه پرده ای چه خصوصیتی باید داشته باشد؟
در الیاف پارچه درصد نخ هرچه بیشتر باشد قیمت آن بالاتر خواهد بود، علاوه بر آن پارچه پرده ای بعد هر شستشو حتما به اتو نیاز خواهد داشت.پارچه هائی مثل حریر،ساتن،مخمل و خیلی موارد دیگر از نظر زیبائی چشمگیر ولی در بعضی مواقع بعد شستشو کیفیت خود را از دست داده و این باعث ناراحتی مشتری خواهد گردید . فروشگاه اینترنتی اپو بعد از فروش همچنان تماس خود را با مشتریان حفظ نموده واز طریق واحد پشتیبانی خدمت گذاری می
خیلی حس خوبی دارم :)
خیلی به آینده خوش بینم :)
سه روز دیگر تا پایان تیر مانده. و آن وقت یک ماه از تابستان تمام می شود. احساس می کنم در آغاز رویاهایم ایستاده ام. احساس می کنم آن حس آسان گیری‌یی که آدم را به سطح می کشاند و درم نفوذ کرده بود دارد می رود. دارم برمی گردم به آنچه که باید باشم. دارم می روم به سوی آنچه که باید باشم.
هیچ احساسی بهتر از رضایت درونی نیست. نمی ترسم. همانطور که تا حالا انجامش دادم باز هم خواهم داد :)
برایم کاری ندارد. لذت بخش است. ه
می خواهم بدانی، ای رهگذر مهربانِ اتفاقی، قلبِ مرده ام را حتا چند به نسیمی کوتاه، حتا به نرمی بالهای پروانه، برای یک لحظه ای، کوتاه ثانیه ای، چشم برهم زدنی دوباره وادار به تپیدن کردی. انگار ک دوباره شانزده سالم شده باشد، جوان، زنده. به دنبال فهمیدن رازِ گل سرخ با لبانی ارزان، برای به لبخند باز کردن. می خواهم بدانی ای به یاد آورنده خاطرات زیبا. از یاد برده بودم طعم تپش قلبم را، هیجان را، خیال پردازی، حتا آرزو کردن را. برای ثانیه ای، حتا لحظه ای
مرکز خرید انواع پارچه ارزان و با کیفیت کجاست؟
پارچه های پرده ای ارزان در سطح شهر زیاد دیده میشوند ولی فروشگاههایی هستند که پارچه های پرده ای با کیفیت و با قیمت مناسب عرضه میکنند در این فروشگاهها با حذف واسطه ها قیمت های واقعی را به خریداران عرضه میکنند.فروشگاههای اینترنتی با داشتن نماد اطمینان و دیگر مجوزهای قانونی انواع پارچه های پرده ای و رومبلی را از کارخانه های معتبر کشور بدون واسطه در معرض دید عموم قرار داده و سپس کالا را درب منزل خرید
پرده های فانتزی،پرده های ساده و شیک همه از بافت نخ های رنگارنگی تشکیل شده اند که در فرآیند تولید به شکل پارچه های زیبا و مورد پسند خریداران قرار میگیرند.پارچه های پرده ای به شکلهای مختلف مانند: حریرهای زیبا،مخمل های لطیف،ساتن های طرحدار،تورهای سفید و ... نظرهر بیننده ای را به خود جلب مینماید.به فروشگاههای پارچه دقت کنید که چقدر رنگارنگ به نظر میرسند به طوریکه ناخودآگاه توقفی خواهید داشت البته اگر به همراه خانواده باشید یقینا به داخل فروشگا
در این بخش از سایت لوتوس به مدل کیف های دستی پارچه ایی میپردازیم : که هر خانمی حتما یکی از آن دارند. بعضی ها هم که چندین تا !
سلیقه هر خانمی متفاوت هست بعضی ها دوست دارند جنس کیفی که دارند پلاستیکی یا چرم و یا پارچه ایی یا که نمد و … باشد.
ما در اینجا به کیف های دست دوز پارچه ایی میپردازیم و مدلهای خیلی شیک و جدید را آماده کرده ایم ، تا بانوان گرامی از این مدلها مدلی گرفته و در مدل کیفی دستی که دوست دارند خودشان در منزل درست کنند.
البته میتوانند
وقتی چشم‌هایم را می‌بندم، وقتی چشم‌هایم را باز می‌کنم، یک ثانیه بین هست و نیست، و احتمالا آن یک ثانیه را نمی‌شود با فیزیک هایزنبرگ و نسبیت انیشتین محاسبه کرد. آن یک ثانیه جایی‌ست که نمی‌شناسم. تا یک جایی می‌گردیم دنبال کسی که ما را با همه خصوصیات بد و خوبمان قبول کند. بعد می‌فهمیم نمی‌شود و شروع می‌کنیم به تغییر خودمان برای حفظ دیگران. آخرش درک می‌کنیم که نه ما می‌توانیم از خودمان فرار کنیم و نه تغییرات ما هرگز در چشم دیگران واقعی جلو
لباس سپاه یکی از محصولات سایه روشن با کیفیت بالا و قیمت ارزان به مشتریان عرضه می شود. لباس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تخفیف ویژه به مشتریان عزیز ارائه می شود. این تخفیف شامل کلیه لباس ها در سایه روشن می باشد. لباس سپاه در شیراز در انواع سایزبندی با پارچه های متفاوت تولید می گردد. علاوه بر شیراز دو شهر یزد و اصفهان به عنوان دو قطب تولید کننده انواع لباس نظامی در سراسر کشور هستند. لباس سپاه در انواع طرح های پلنگی، چریکی، دیجیتالی و کامپیوت
روزی نیکیتا خروشچف، نخست وزیر سابق شوروی، از خیاط مخصو صش خواست تا از قواره پارچه ای که آورده بود، برای او یک دست کت و شلوار بدوزد. خیاط بعد از اندازه گیری ابعاد بدن خروشچف گفت که اندازه پارچه کافی نیست. خروشچف پارچه را پس گرفت و در سفری که به بلگراد داشت از یک خیاط یوگوسلاو خواست تا برای او یک دست، کت و شلوار بدوزد. خیاط بعد از اندازه گیری گفت که پارچه کاملاً اندازه است و او حتی می تواند یک جلیقه اضافی نیز بدوزد. خروشچف با تعجب از او پرسید که چر
فروش انواع مبل ها

مبل استیل مدل تاج عروس یکی از زیبا ترین مدل ها و پر فروش ترین ها میباشد مدل تاج عروس از بهترین چوب و پارچه و رنگ ساخته شده است 
این مدل ها در پارچه های تک گل و ساده و رنگی رویه کوبی میشوند واز مرغوب ترین مبل ها است و این مبلمان در تزیین خانه بسیار موثرند 
خانه رازیبا و شیک میکند مهم ترین بخش مبل رنگ چوب ان است انتخاب رنگ ان باید طوری باشد که به رنگ پارچه ای که مورد پسندتان است 
تطابق داشته باشد 

مبل استیل کد 138 طلایی با گل
پژوهشگران
دانشگاه "ماساچوست" موفق به ابداع باتری‌های شبه‌ پارچه شده‌اند که
خازن‌های فوق سبکی هستند که می‌توانند در لباس بیماران به منظور نظارت
دقیق‌تر استفاده شوند.

ادامه مطلب
میتونستم بهترین باشم.
میتونستم،شاید میتونستم.

هیچ وقت نخواستم شبیه کسی دیگه باشم
اما خواستم شبیه کس دیگه ای "خوب" باشم
نشد "خوبِ خودم" باشم

تونستم بهترین باشم اما نه اون بهترینی که خودم میخواستم..
بهترینی که اونها میخواستن
و این یعنی هنوزم دورم
از خودم،
از خوب خودم،
و از هر چیزی که تا الان براش دست و پا میزدم

خب دیروز رفتیم ابن سینا پارچه واسه عید بگیرم و توی اولین مغازه چیزی رو دیدم که دنبالش میگشتم! باورم نمیشه هنوز! یه مانتو دیده بودم تو اینستا گفتم این ک پیدا نمیشه؛ ی همچین رنگی یا ابی میگیرم اما اولین مغازه اولین پارچه ای که دیدم اون بود! بعد هم یه پارچه روتختی دیدم که قبلا توی یه سایت ترک بود خیلی خوشم اومده بود و اونو اصلا انتظار نداشتم پیدا کنم اما دیدمش!! خب واقعا خداروشکر :) 
دیگه اینکه امروز رزومه ام رو حرفه ای تر کردم و برا چند نفر صحبت کر
من یک بار عاشقت شدم. یادم نمی‌آید که درست از چه زمانی.  ۵ یا ۶ سال پیش بود. نه می‌دانستم که عاشقی یعنی چه و نه متوجه شده بودم که دلداده‌ات هستم. تا این‌که یک‌بار دوستی گفت، ببین عاشق شدی! عاشق فلانی! و من فهمیدم که آن شور و نشاط و کنده شدن از زمین به خاطر عشق است و تو! عجیب دورانی بود. با شکوه! مبارزطلب! از آن موقع هر روز عاشقت شدم. تا آن روز،  آن تکینگی! با جزئیات کامل به خاطر دارم. با تمام جزئیات سقوطم بر زمین را درک کردم.
بعد از آن روز، بارها عاشق
با نگاهی که تو داری بر من ،من از این قاعله رد خواهم شدتو زمن فاصله می گیری ومن  باز ازاین فاصله رد خواهم شدگرچه تاراج نگاه تو شده ،عمر ناچیز من وهستی منمن به یک ذره ی لطف تو مگر، باز از این قافله رد خواهم شددستهایت پرمهر ،دیدگانت پرنور،مقدمت عاطفه از جنس بلورباز هم با طپش قلب تو من، از در عاطفه رد خواهم شد
خسته از پیدا نکردنِ آستر مورد نظر در آخرین مغازه پا به پا کردم و پرسیدم"جناب آستر خز دار دارید؟از اون هایی که شکلِ ببعی هستن میخوام!"فروشنده لبخندی زد که سی و دوتا دندونش پیدا شد و گفت"خانوم به اون مدل میگن آسترِ تدی،خیر نداریم"
با لبخندی در افق محو شدم و درآخر استر مذکور را یافتم اما چون قیمتش متری هشتادتومن بود!نخریدم و به یک آستر زپرتی قانع شدم :| و اینگونه رویای داشتنِ کاپشنی با آستر ببعی طور به فنا رفت.
+پارچه خیلی خیلی خیلی گرون شده.شانس آو
به عمامه یا پارچه ای که دور سر می پیچند در بازی خواستگاری از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
به عمامه و پارچه ای که دور سر می پیچند چه می گویند
به هدف گرفتن به عمامه و تکه های که جدا سر می پیچند چه گفته میشود بازی جستجو زناشویی لطفا تئوری سر نظرات پایین کارخانه به هدف ما بفرستید یا از. آبادیس معنی عمامه دستار فوج عنوان تکه های بلند که دور سر پیچند دستار همه عمائم عمایم عِمامه تکه به نسبت درازی که به دور سر می عَمّامَه ی
در ده‌سالگی تصمیم گرفته بودم هیچ‌وقت بزرگ نشوم، کولی باشم و مسلط به جادوی کلمات.
اما بیست‌ویک‌ساله شدم، مدت هاست ساکنم و در حسرت سفر و تنها کمی از دنیای کلمات ‌می‌دانم.
حالا در تولد بیست‌و‌دو سالگی، در این روزهای خاکستری آرزو می‌کنم تا ته‌مانده‌ی کودکانگی روحم از دست نرود و از دنیای آدم‌بزرگ‌ها فاصله بگیرم، جاری‌تر باشم و بیشتر از قبل غرق در کلمات
باشد که این‌بار همانی بشود که می‌خواهم.
پارچه های کاور مبل قدمتی دیرینه در صنعت نساجی کشورمان دارند به طوریکه میتوان به نیم قرن اشاره کرد ولی بدلیل کیفیت بالایی که داشتن در بین فروشندگان و بازار پارچه بنام پارچه ترک عرضه میشدند و مصرف کننده گان نیز  به ندرت متوجه این موضوع می شدند. از دلایل اصلی این موضوع اطلاع رسانی ضعیف و رسانه ای نشدن اینگونه تولیدیها بود که زحمت بافت و تولید برای کارگران ایرانی بود و در زمان فروش بنام کشور بیگانه عرضه میگردید
ادامه مطلب
یکی از هدایای تبلیغاتی که امروزه مورد توجه شرکت ها و موسسات و کسب و کارها قرار گرفته است، انواع ساک تبلیغاتی یا بگ تبلیغاتی است. این محصول که بنا به سلیقه مشتری می تواند یکی از انواع گوناگون ساک کاغذی ، ساک پارچه ای سوزنی ، ساک برزنتی ، ساک فست فود کرافت و ... باشد، محصول تبلیغاتی جدیدی است که می توانید آن را در طرح ها و رنگ های مختلف سفارش دهید.
یکی از نمونه های ساک دستی تبلیغاتی ، ساک دستی پارچه ای است که در رنگ ها و طرح های مختلف قابل سفارش می ب
برای دیدن ویدیو کلیک کنید

در این روزها که کرونا به یک مهمان ناخوانده تبدیل شده ،
و با توصیه پزشکان ، مردم به زدن ماسک توجه خاصی پیدا کردن ،
متاسفانه ماسک هایی که توسط تولید کنندگان تولید شده و میشود پاسخ گوی استفاده مردم نیست.
لذا مردم و مخصوصا خانم های خانه به ماسک پارچه ای روی آوردن.
چرا که این ماسک هم تهیه کردنشون ساده تر هست،
و هم اینکه این ماسک پارچه قابل شست و شوی هست.

کتاب طُرقهشاعر: وحید جلالی

از گلی رنگ و بو نمی خواهماز کسی پرس و جو نمی خواهممی نشینم به کنج خلوت خویشبعد از این های و هو نمی خواهمهر کس از هر کسی که پیغامیمی رساند، بگو نمی خواهمآرزو هم سراب موهومی استمن دگر آرزو نمی خواهمچیزی از بختِ مضحک مستپستِ بی آبرو نمی خواهممن دگر بعد از این خودم رابا آینه رو به رو نمی خواهماو که دیگر مرا نمی خواهدمن خودم را چو او نمی خواهمچشم در چشم آینه تا چند؟ من چیزی جز از او نمی خواهم
برای تهیه ی این کتاب می توان
آموزش دوخت کیف نوزاد
وسایلی که برای دوخت این کیف نیاز دارید
پارچه‌ی اصلی 1 در 3 متر
1 متر پارچه برای آستر
1 در 3 متر لایی‌چسب
نخ

برش پارچه
برای شروع همه‌ی برش‌های زیر را انجام دهید.
اندازه‌ی این کیف تقریباً 25 ( طول ) در 20 ( ارتفاع ) در 12 ( عرض ) می‌شود.

تکه‌های لازم از پارچه‌ی اصلی
دو تکه 20 در 27 سانتی‌متری ( جلو و عقب کیف )
دو تکه 20 در 15 سانتی‌متری ( دو سمت کیف )
یک تکه 15 در 27 سانتی‌متری ( ته کیف )
دو تکه 12 در 27 سانتی‌متری ( درب کیف )
دو تکه 10 در 50 سانت
فوم تمیز کننده پارچه اکستریم سوناکس :

به آرامی درون الیاف کلیه پارچه ها ، از جمله صندلی ، اثاثه یا لوازم داخلی ، فرش ، روکش ، روکش سقف ، صندلی کودک و سطوح آلکانتارا نفوذ کره و تمیز می کند.
همزمان رنگها را تازه می کند و بوی نامطبوع مانند دود سیگار و بوی حیوانات را پراکنده می کند. عطر و بویی دلپذیر  به جا می گذارد.
در خاله بازی خواستی تا شوهرت باشمدر عین کودک بودنم نان آورت باشمهر جا که می خواهی بخوابی با عروسکهاتبا آن تفنگ چوبی ام دور و برت باشموقتی که سیب از شاخه ی همسایه می چینییک رشته کوه مطمئن پشت سرت باشمآنروزها می خواستم تا خواهرم باشییا من پسر باشم شما هم مادرم باشیتا آخر بازی سرم بر دامنت باشدچشمم به تصویر گل پیراهنت باشد…
ادامه مطلب
بله. یکی از اهداف سال جدیدم رو یک هفته اس دارم بهش عمل میکنم و نسبت ب نتیجه اش خوشبینم. بیش از حد خوش بین! اگه تعطیلات اجباری ادامه پیدا کنه، اراده الانم رو داشته باشم، کسی حالم رو بد نکنه و pms سختی رو تجربه نکنم، میتونم همینجوری ادامه بدم و اتفاقات خوبی برام بیفته:) ان‌شالله.

به تیلر سوییفت بیش از پیش علاقه‌مند شدم. درحدی ک دوباره البوم لاورش رو دان کردم و شدیدن دارم ازش لذت میبرم :)  بالاخره یه ترک از ۱۹۷۵ پیدا کردم ک دوست دارم:)) کار دست سازه
 از روزهای رفته و نیامده چه می‌خواهی؟ 
فقط می‌خواهم خوش‌حال باشم و بدانی یا نه، خوش‌حالی من بسته‌ست به نگاه تو. می‌خواهم بدانی، در هر لحظه‌ای که گذشته تمام جان و توانم را گذاشته‌ام که تو از آن‌چه می‌کنم راضی باشی. باور کن که هرلحظه از زندگی‌ام تا به حالا بهترینی بوده‌ام که در توان داشته‌ام. باور کن که هیچ‌وقت تو را فراموش نکرده‌ام. زندگی کرده‌ام که تو در لحظه‌هایم جاری باشی. مرا ببخش که کافی نبوده‌ام. مرا ببخش که خوب نبوده‌ام. مرا
دوچرخه ی مورد علاقه ام را از روی سریر کنار می دارم. چرخ هایش زردند و کالبد اش قزل. دو سال و شقه است که بوسیله همین شکل باقی الباقی است، عاری هیچ تغییری. از او می پرسم: « این حرکت دورانی تغییر نکرده است. به پندار همین، من همواره او را دوست می دارم. آدم ها دگرگونی می کنند، این طور نیست؟» او بوسیله گل خود آب می دهد و می گوید: «بله، دگرگونی می کنند. غیرممکن است که تغییر نکنند. اما انسان ها یک دیگر را با حیات تغییراتِ هم خویش می دارند.» دست افزار های او
حس می کردم هیچ تعلقی به این زنده گانی ندارم.. 
پوچی در تک تک سلول هایم نفوذ کرده بود..و مرا میلی نبود به ادامه راه ..من تمام آنچه که حتی می توانست اتفاق بیوفتد را دیده بودم..
دخترک تاریک درونم دستهایش را دور سرش گرفته بود و فریاد می زد .. ولی چطور می توانست از صداهایِ سرش خلاص شود؟! 
حس های پوچ و مبهمی که نمی فهمیدم شان در تمام سوراخ های مغزم رسوخ کرده بودند .. حس می کردم برای این جا نیستم خودم را یک موجود عبث و بیهوده می دانستم و هیچ حس تعلقی در من نب
من فریبا هستم.
معلم، مترجم (انگلیسی به فارسی)، UI کار، گرافیست آماتور، آشپز، شیرینی پز، کتاب باز، فیلم باز، مسافر، در جستجوی آگاهی، سعی بر خوب بودن، سعی بر خود بودن، مثبت اندیش.
از امروز به تاریخ 23 بهمن 1398 تصمیم به راه اندازی وبلاگ شخصی خود گرفتم تا دیگر در هیچ یک از شبکه های اجتماعی فعالیت نکنم. چرا که به دنبال تجربه ها و اندیشه های جدیدتر و بزرگ تری هستم.
از امروز کامپیوتر شخصی خود را مامور به حفاظت و نگهداری از این وبلاگ خواهم کرد. از امروز مط
ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   ​
خرید انواع پارچه از چین
به شهر گوانگ جو به دلیل وجود بازارهای متنوع و ارزانی که دارد، بهشت خریداران می‌گویند. در این مقاله به معرفی مراکز خرید عمده پارچه در شهر گوانگ جو می پردازیم.
بازار پارچه گوانفو، در شهر گوانجو قدیمی‌ترین بازار پارچه این شهر در کشور چین می‌باشد و در این بازار، پارچه­‌هایی وارداتی و داخلی از نوع پارچه، الیاف مصنوعی، ابریشم، کتان، پنبه و چرم به فروش می‌رسند.

جهت کسب اطلاعات بیشت
چرا پارچه پرده ای ارزان نخریم :
پارچه پرده ای در نگاه همه خانواده ها نقش مهمی دارد به طوریکه  برای خریدش به اتفاق همدیگر به فروشگاهها مراجعه و خریداری می نمایند.پارچه هر چه تارو پود مناسبتر و بافت با کیفیتی داشته باشد یقینا برای خریدار ماندگاری بیشتری خواهد داشت .با توجه به وجود کارخانه هایی که فقط به فکر سودآوری بوده و منافع خریداران اهمیتی برایشان ندارد شرکتهای تولیدی داخلی  هستند که با وجود مشقتهای بسیار پارچه هایی تولید میکنند که با بر
در خصوص پارچه جودون چه می دانیم؟
متریال اولیه ای که برای بافت و تولید پارچه های جودون مورد استفاده قرار می گیرد، نخ های پنبه ای است. در واقع اساس و پایه پارچه های جودون همان نخ پنبه است که با دیگر نخ ها ترکیب می شود و پارچه های جودون متفاوتی را تولید می کند.
در مواردی پارچه جودون از ترکیب نخ های طبیعی و مصنوعی به وجود می آید. همین ترکیب های مختلف به بافت و ساختار پارچه طرح متفاوتی می بخشد. برخی انواع پارچه های جودون از ترکیب نخ پنبه و نخ لاکرا به
من این ها را نمی خواهم، زمین ها را نمی خواهمزمان ها را و دین ها را، کمین ها را نمی خواهم 
من از این خطّه بگذشتم، ز ما و من رها گشتمرهای قریه و دشتم، غمین ها را نمی خواهم
ز زیبایی و رعنایی دلم تنگ آمد و دیگرفریبا را و رعنا را،‌ متین ها را نمی خواهم
ز چرخ فصل بگسستم، فرا جستم چو بنشستمخلاص خویش بربستم، قرین ها را نمی خواهم
به گوشم زنگ بالا زد که بر شو وقت پرواز استمرا چون رقص نرمین است خشین ها را نمی خواهم
مبارک بادِ این پیر عجوزین را نخواهم گفتکه
فقط میخوام بگم که امیدوارم به آینده. واقعا به آینده امیدوارم. نه اینکه امید داشته باشم فقط، نه. باور قلبی دارم. به اینکه سرانجام خونه‌ی گرمی خواهم داشت. به اینکه دوست‌ها و جمع قشنگ خودم رو خواهم داشت. به به ثمر رسیدن رویاها و آرزوهای شخصی باور قلبی دارم.  باور قلبی.
مبل استیل در تهران  

یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب مبل استیل رنگ مبل است این رنگ های متفاوت در دیزاین خانه بسار مهم است 
پارچه ی زیبای این مبل از ویژگی ان است که رنگ بندی متفاوت دارد رنگ پارچه باید طوری انتخاب شود که با رنگ چوب تطابق داشته باشد 
معولا رنگ های طلایی و رنگ سفید استخوانی وصدفی این مبل ها بیش ترین فروش را نسبت به بقیه رنگ ها دارد 
رنگ سفید استخوانی با پارچه ی تک گل سفید بهترین رنگ برای انتخاب میباشد 

مبل استیل کد 137 رنگ طلای
لوکس ترین پارچه های پرده ای کدامند ؟

پرده ها یکی از با اهمیت ترین قسمت منازل مسکونی و دکوراسیون داخلی میباشند.اگر کمی دقت کنیم میبینیم اکثر خانواده ها بدنبال منازلی میباشند که سالن پذیرائی آن دارای پنجره باشد که تاثیر بسزائی در زیبائی دکوراسیون خواهد داشت .پارچه های پرده ای تنوع بسیار زیادی دارند پس مهمترین راه انتخاب پرده مناسب منازل توجه به لوازم داخل ساختمان میباشد تا براحتی نوع پارچه و والان مورد نظر را انتخاب کرد.پارچه ساتن یکی از پا
لوکس ترین پارچه های پرده ای کدامند ؟

پرده ها یکی از با اهمیت ترین قسمت منازل مسکونی و دکوراسیون داخلی میباشند.اگر کمی دقت کنیم میبینیم اکثر خانواده ها بدنبال منازلی میباشند که سالن پذیرائی آن دارای پنجره باشد که تاثیر بسزائی در زیبائی دکوراسیون خواهد داشت .پارچه های پرده ای تنوع بسیار زیادی دارند پس مهمترین راه انتخاب پرده مناسب منازل توجه به لوازم داخل ساختمان میباشد تا براحتی نوع پارچه و والان مورد نظر را انتخاب کرد.پارچه ساتن یکی از پا
برادر شهیدم!
قدر دان خون پاکت هستم و راه روشنت را ادامه خواهم داد.
من خواهر کوچک تو در کسوت یک پزشک تمام تلاش خود را خواهم کرد تا با نیتی خالص در راه خدمت به هموطنانم قدم بردارم.
اگر تو از جان خود گذشتی تا وطن پابرجا بماند من از دل و جان برای کاهیدن دردها و آلام هموطنانم تلاش خواهم کرد تا پاسدار خون پاکت باشم.
ای شهید والا مقام!
ای آبرومند نزد پرودگار!
برای ما هموطنان خود بسیار دعا کن...
دعا کن تا از حرص و هوس مادیات به دور باشیم تا قلبمان روشن شود
اصل اصل زندگی دقیقا چیه و کجاست? هنوز هیچی از ۲۱ سالگیم نفهمیدم که به زودی وارد ۲۲ میشم...  جوونی کردن یعنی چی? چرا احساس خوشبختی نمیکنم? 
خودم از گوشه امنم می کشم بیرون اما باز هم نمیشه,امروز رفتم که کمی قدم بزنم ,اما آروم نبودم ,میترسیدم ,تپش قلبم بالا رفته بود و احساس امنیت نمیکردم ,هر مردی که از کنارم رد میشد نگران میشدم نکنه دزد باشه ,نکنه متجاوز باشه... .تنهایی پیاده روی توی تاریکی عذاب آوره.
اما ادامه میدم ,این هفته میانترم دارم و قراره من به
همیشه ترس از نوشتن را در طول زندگی سی ساله ام به همراه داشته ام. شاید ترس از قضاوت شدن یا هر چیز دیگر. اینجا می خواهم خودم باشم بدون ترس از قضاوت شدن. اینجا را نگه می دارم تا زمان هایی که دوست داشتم بنویسم و اگر لازم شد غر بزنم از زمین و زمان و دانشگاه و استاد و همسر و .... و مگر نه این است که یکی از راه های تسکین افکار خشمگین نوشتن آنهاست؟! می خواهم در سی و یک سالگی الانم تجربیات و اتفاقاتی که با آنها دست و پنجه نرم می کنم را بنویسم. مخاطب داشته باشد
بار اول بود که می‌خواستم خیاطی کنم. اشتباهاتم از خرید پارچه شروع شد. لینِن آبی‌ روشن طرح‌دار تودل‌برویی خریدم که وقت بریدن، ضمختیش باعث دردسر بود و خط‌های الگوم توی طرح و رنگش گم می‌شد. آستر هم لازم داشت که مثل پوست ماهی لیز بود و بریدن و دوختنش مصیبت. تا به حال دست به چرخ خیاطی نزده بودم. سعیم را ‌کردم اما خطوط دوختم ناهموار و مثل پس‌کوچه‌های تهران پر از پستی و بلندی از آب درآمد. قرار بود دامن بدوزیم و چیزی که عاقبت حاصل شد، هرچند از کمال
دلم می خواهد به فراز آسمان ها بروم جایی که با کسانی که دوستشان دارم خوشحال و شاد باشم، دلم می خواهد از چیری نترسم و عشق را به خانه ای هدیه دهم که بسیار دوستش دارم. می خواهم بر روی پیشانیم بنویسم که عشق در سر تا سر وجود من وجود دارد و دلم می خواهد چشمانم را ببندم و تمام حرف های گفته و یا ناگفته ام را به زبان آورم. دلم می خواهد به زندگی ای که در پیش دارم عشق بورزم و خودم را از محیطی که هر لحظه بیشتر و بیشتر مرا در خودش می بلعد رها کنم. من دوست دارم هنو
کدام فروشگاه را برای خرید پارچه انتخاب کنیم؟
پارچه در زندگی امروزی نقش بسزائی دارد با خرید پارچه های پرده ای رنگارنگ میتوانید محیط زندگی خود را شاداب و زیبا سازید.با پیشرفت تکنولوژی و فروشگاههای اینترنتی شما میتوانید در هر زمانی برای خرید اقدام نمائید.فروشگاه اینترنتی اپو در طی سالیان متمادی بزرگترین فروشگاه نساجی را به صورت اینترنتی در دسترس عموم گذاشته و با قیمت مناسب نظر هر مشتری را به سوی خود جلب میکند.فروشگاه پرده اینترنتی اپو با حذ
شناخت پارچه لمه در پوشاک بانوان
پارچه لمه در انواع :لمه مجلسی،لمه شنی، لمه نگین دار، لمه اکلیل دارموجود مباشد که در مورد لباسهای مجلسی ،غیر مجلسی در انواع شلوار و بلوز وتونیک زنانه و دخترانه متوان استفاده کرد.

در بیست و چندمین روز از قرنطینه در این عصر مدرن، طی یک سری فعل و انفعالات نامعلوم ذهنی - روحی، به انبار رفتم و با مشقت کیسه ی پارچه ایِ حنا را پیدا کردم و آمدم کفِ آشپزخانه بساط کردم و برای اولین بار در زندگی ام، ناخن هایم را حناییِ کمرنگ کردم و به احتمال بسیار بالا الآن تنها دختر بیست و اندی ساله‌ی این شهر درندشت باشم که ناخن هایی حنایی دارد...
و خب  ^____^ 
می خوام یه غنچه باشم میون باغچه باشم
برگامو هی وابکنم،ببندم،وقتی که آفتاب می تابه بخندم
برم به مهمونی شاپرک ها،
قصه بگم برای کفشدوزک ها
(غنچه اسیر خاکه منتظرآفتابه وقتی که تشنه باشه،توآرزوی آبه)

می خوام یه ماهی باشم توآب آبی باشم
پیرهن سرخ پولکی بپوشم،ازآب پاک چشمه ها بنوشم
باله هامو،وابکنم ،ببندم شناکنم شادی کنم بخندم
(ماهی فقط توآبه،توحوض ورود ودریاست شایدکه ازصبح تاشب توفکردشت وصحراست)

می خوام یه بره باشم میون گلّه باشم
همیشه باشم
خواسته های مردم را پوراکرمی می نگارد شاید خواسته شوداز امروز می خواهم برای دل خودم زندگی کنم .چاق باشم یا لاغر دنیا می گذرد ، قانع باشم یا شاکی ،روزگار همین است حجاب بزنم هنرمندان بی حجابی را به راحتی ترویج می دهند. بنگارم یا سکوت کنم شهر بر روال خود می چرخد .سعدی و حافظ افلاطون و سقراط  وووووآنقدر نگاشتن که فقط دوخط بردنیا ماند: اگر ان ترک تبریزی بدست ارد دل مارا به خال هندوش دهم سمرقند و بخارا را ،که بخشیده شد خزر و کارون ووووو میخواهم شاد با
برای امسالم باید چندتا هدف‌گذاری داشته باشم؛ 
حداقل ۲۰ تا کتاب بخونم ~ در زمینه اخلاق و رمان حداقل ۳۰ درصد باشه.
در مکالمه انگلیسی و دایره‌ی لغات پیشرفت محسوسی داشته باشم.
آلمانی هم بتونم مکالمات ساده داشته باشم. ~ اولویت نیست.
حداقل یدونه سیستماتیک ریویو و یا دوتا ارجینال آرتیکل مشارکت داشته باشم.
کاهش مصرف گوشت
~ اگه بتونم تمرین ریاضی و نوروساینس
این روزها که دنیا درگیر ویروس منحوس کرونا شده است بیشتر از هروقت دیگری آدم ارزش بعضی چیزها را می فهمد. چیزهایی ساده مانند دست دادان و روبوسی یا همنشینی با دوستان یا غذاخوردن در یک ساندویچی و...برای من یکی که ارزشهایم در زندگی دوباره اولویت بندی شد. اگر من جزو بازماندگان این اپیدمی باشم دیگر ذهنم را درگیر چیزهای بیخودی نخواهم کرد دیگر بیش از اندازه موضوعات پیش پا افتاده را جدی نخواهم گرفت سعی خواهم کرد بیشتر یاد بگیرم بیشتر لذت ببرم کارهای عد
واسته های مردم را پوراکرمی می نگارد شاید خواسته شود
از امروز می خواهم برای دل خودم زندگی کنم .چاق باشم یا لاغر دنیا می گذرد ، قانع باشم یا شاکی ،روزگار همین است حجاب بزنم هنرمندان بی حجابی را به راحتی ترویج می دهند. بنگارم یا سکوت کنم شهر بر روال خود می چرخد .سعدی و حافظ افلاطون و سقراط  وووووآنقدر نگاشتن که فقط دوخط بردنیا ماند: اگر ان ترک تبریزی بدست ارد دل مارا به خال هندوش دهم سمرقند و بخارا را ،که بخشیده شد خزر و کارون ووووو میخواهم شاد با
در شرف یک تغییر بزرگم و این به حد کافی ترسناکه. برای من. اما همونطوری که اولین موجای مهاجرت از مهر پارسال بهم رسیده و زندگیم رو زیر و رو کرده میدونم کهه ما بقی هم احتمالا موج های سهمناک تریه. اما! چکار می خوام بکنم؟ این ی تجربه ی جالب بود تا بفهمم که اگه بخوای ناراحت بمونی خواهی موند و بالاخره باید رهاش کنی. احتمالا اگه آگاه باشم به اتفاقی که قرره بیفته مشکلات کمتری خواهم داشت. مثلا حجم دلتنگی و حجم استقلال و غیره... همه اش یک دفعه بیاد سراغم. اما
در انار علاوه بر کشاورزی و دامداری،صنایع دستی نیز رونق خاصی داشته است.فرش بافی با طرح های کاشان،اصفهان و کرمان ازجمله صنایع دستی پر رونقی بوده که امروز نیز همچنان در انار وجود دارد،هرچند رونق گذشته را ندارد.
«کاربافی،لبافی،چرخ ریسی و اسی»از جمله صنایع دستی سنتی و قدیمی دیگری در انار بوده که این روزها جز نام و خاطره از آن ها چیز دیگری باقی نمانده است.
ساکنان انار در گذشته ها در صنعت کاربافی،«سفره،جاوند،پارچه نخی و پارچه کرباس»تولید می کرد
یا سبحان

از امروز قصد دارم کمی تغییر فاز بدهم. تا الان هرچه نوشته ام، صرفاً تمرینی  بوده برای ورزش قلم و پرورش خیال ادبی؛ اما از امروز، علاوه بر شیوه ی قدیم، بر سبیل تازه ای خواهم نوشت و آن، فلسفی نوشتن است و در حقیقت، فلسفه یعنی یافتن حقایق با یاری عقل. به یاری خدا، اولین گام این راه سخت را در پست بعدی خواهم برداشت. البته، شما بزرگوار نیز، باید هم نوا با بنده یاعلی بگویید و عشق را آغاز کنید... 

+ قبلا گفته بودم که باید مثل بچه ی آدم فقط و فقط د

برخی از ویژگی ها و معیارها تولید این جنس ، شامل موارد زیر می شود:
• خام پارچه ( با مصرف بهترین الیاف ارتباط مستقیم دارد )
• نوع رنگرزی
• ثابت بودن رنگ در انواع شستشوها
• یک دست بودن رنگ در تمام طول طاقه
• لطافت
• زیردست خوب
• شفافیت رنگ
• بدن نما نبودن
• تراکم بافت استاندارد
• بسته بندی خوب طاقه ها
• عرض دقیق 
ادامه مطلب
ترس از اینکه مبادا برای تو اتفاقی بیفتد مثل سایه ای قلبم را مکدر می کند.
تا به حال می توانستم دختری بیخیال و بی فکر و شاد باشم
چون چیز با ارزشی نداشتم که از دست بدهم
ولی حالا...
تا آخر عمر یک نگرانی بسیار عظیم خواهم داشت
و هر زمان که از من دور باشی به تمام اتومبیل هایی فکر خواهم کرد که ممکن است تو را زیر بگیرند
یا تخته های نصب اعلان که ممکن است روی سرت بیفتند 
و تمام میکروب های وحشتناک پر پیچ و تابی که ممکن است ببلعی
اکنون آسایش فکرم برای ابد از بی

دی ماه بود. حال و هوای ابراهیم خیلی با قبل فرق کرده. دیگر از آن حرف های عوامانه و شوخی ها کمتر دیده می شد. اکثر بچه ها او را شیخ ابراهیم صدا می زنند.  ابراهیم محاسنش را کوتاه کرده؛ اما با این حال نورانیت چهره اش مثل قبل است. آرزوی شهادت که آرزوی همه بچه ها بود برای ابراهیم حالت دیگری داشت.

در تاریکی شب با هم قدم می زدیم. پرسیدم آرزوی شما شهادته، درسته؟ خندید . بعد از چند لحظه سکوت گفت: شهادت ذره ای از آرزوی من است، من می خواهم چیزی از من نماند. م
مجموعه فروشگاههای اینترنتی اپو مفتخر است بهترین پرده و پارچه های پرده ای و رومبلی روز را با قیمت مناسب عرضه نماید.کافیست به فروشگاههای اینترنتی ما مراجعه فرمائید تا کارشناسان اپو بطور رایگان شما را در انتخاب بهترین مدلها با سلائق زیبایتان مشاوره و راهنمائی دهند.
ادامه مطلب
پوشش های کشسان متریالی است که در چند سال اخیر بسیار مورد توجه سازندگان و طراحان ساختمان قرار گرفته است . راحتی در نصب این پوشش ها و زیبایی و تنوع آن ها سبب شده که بسیاری از معماران جذب این متریال شگفت انگیز شوند . پوشش های کشسان نوعی پارچه هستند ولی نه از نوع پارچه های معمولی شاید هر کس تجربه این را داشته باشد که یک پارچه را از یک طرف کشیده تا آنکه پاره شده و یا تکه تکه شده باشد . دلیل این امر چیست؟ در پارچه های معمولی هنگامی که از یک طرف کشیده می
ای دوست من، من آن نیستم که می‌نمایم .نمود پیراهنی است که به تن دارم - پیراهنی بافته ز جان که من را از پرسش‌های تو و تو را از فراموشی من در امان می‌دارد.آن " من" ی که در من است ٬ای دوست ٬در خانه خاموشی ساکن است وتا ابد همان‌جا می‌ماند؛ ناشناس و درنیافتنی. من نمیخواهم هرچه میگویم باور کنی و هرچه می‌کنم بپذیری - زیرا سخنان من چیزی جز صدای اندیشه‌های تو وکارهای من جز عمل آرزوهای تو نیستند.هنگامی که تو میگویی "باد به مشرق می وزد " من میگویم "آری به م

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها