نتایج جستجو برای عبارت :

آنهایی که کمتر تو را می شناسند

آنهایی که کمتر تو را می شناسند همیشه می گویند خوش به حالت. فکر می کنند آرامش تو و شادی ات نتیجه ى بی خیالی هاست. فکر می کنند تو بلدی دنیا را ندیده بگیری. به خیالشان می رسد بدی ها را حس نمی کنی. آنها فکر می کنند دیوار شادی تو به اندازه صدای خنده هایت بلند است. 
اما کسانی هستند که بیشتر می شناسندت. بیشتر در کنار تو بوده اند و یا عمیق تر تو را دیده اند. آنها می فهمند و می دانند که بدی های دنیا را خوب دیده ای. 
می بینند ناراحتی هایی را که روی دلت سنگینی م
الکس گارلند را برخی با فیلم هوش مصنوعی برجسته‌ی او Ex Machina می‌شناسند، برخی هم با برداشت مغز تیلیت کن او از  Annihalation در باب بیگانگان و عده‌ی غالب نیز اصلا او را نمی‌شناسند. 
ولی من بی‌شک او را تا سال‌ها با شاهکار Devs خواهم شناخت. مینی سریال علمی-تخیل فاخر کمتر شناخته‌ی شده‌ی هشت قسمتی که همین اخیرا قسمت آخرش پخش شد و وقت آن است که از آن تعریف و تمجید کنم.

ادامه مطلب

عملیات های محدود نیمه اول سال 1360 جنگ را از بن بست خارج کرد. می گویند انسان های موفق بن بست نمی شناسند؛ یا راه را می یابند یا راه را می سازند. حسن  باقری را می توان در زمره این افراد دانست.

ملاقات در فکه (زندگی نامه شهید باقری) ص 133

من از قدیم خرما زاهدی را خیلی دوست داشتم و دارم. ولی وقتی با بسیاری از دوستانم در مورد این خرما صحبت می کنم، حتی اسم اون را هم نشنیدند. یک تفاوتی که توی تهران و جنوب ایران در خصوص خرما وجود داره همینه که سایر خرماها را اصلا نمی شناسند.
اکثر افراد صرفا یک یا حداکثر چند خرما را می شناسند و اصلا حتی سراغ سایر خرماها هم نمی روند.

به نظرم بهترین خرما برای چای خوردن خرمای زاهدی است. این خرما بسیار خوشمزه و خوب است.

به هر حال من خودم سعی می کنم هر چند
مشبک کاری در ایران
در ایران بسیاری هنر مشبک کاری را با پنجره های ارسی می شناسند. این گونه پنجره ها در دوران صفویه رونق بسیاری یافته بود که به جد می توان گفت یکی از زیباترین پنجره سازی ها در معماری است. این پنجره ها با مشبک های هندسی و شیشه کاری آن، که به نوعی می توان به آن عنوان معرق شیشه داد نمادی از هنر ایرانی یا به طور اختصاصی معماری ایرانی است. متاسفانه اکنون کمتر از این هنر استفاده می شود و نمونه هایی از آن را فقط در موزه ها می توان یافت.
هنر
بسیاری از مشتریان و مردم ایران این برند معتبر را می شناسند و در بازار دنبال می کنند.کیفیت و شناخته شدن در بازار ایران بسیاری از مشتریان خارجی را نیز برای خرید ترغیب نموده تا از شرکت موکت آرتا محصولات آن را طلب کنند.
در اوضاع اقتصادی بد این دوران که خیلی از تولیدکنندگان رو به ورشکستگی و تعطیلی رفته اند، موکت آرتا از جمله هایی بود که با قدرت تمام به فعالیت خود ادامه داد.این برند از دید مردم یکی از برندهای معتبر و خوشنام است که در بازار موکت آن
روایت خواندنی {شهید مدافع حرمی که همنام عموی شهیدش است}
 عمو و برادرزاده ای  با یک نام : محمد ؛ با یک نام خانوادگی : تاج بخش...عمو و برادرزاده ای که هیچوقت همدیگر را ندیده اند اما هردو یک راه رفته اند، دریک مسیر قدم برداشته اند و نصیب هر دو هم شهادت بوده. یکی ، 29 سال پیش در جزیره مجنون شهید شده و حالا همه او را با عنوان آخرین شهید دفاع مقدس گتوند می شناسند و دیگری ، در مهلکه تدمر ، در حمله بی رحمانه نیروهای تکفیری در سوریه آسمانی شده و حالا همه او ر
در خاطرم نیست که هرگز از خوانندگان این صفحه چیزی خواسته باشم. امّا حالا، که شب عید یکی از مهمترین سال ها ست، میخواهم اگر حقّی از ایشان بر من است درگذرند. و همچنین اگر کسی را می شناسند که حقّ او را از بین برده ام، وساطتی کنند که درگذرد. من اینجا از همه ی آنچه که گذشته است می گذرم. از آشنا و بیگانه. دوست یا دشمن. 
..
.
کوشم که ازین جهان پر خار
مردانه برون شوم، نه مردار ... 
.
         به نام خدا 

چقدر  تلاش میکنید تا خودتان را حفظ کنید ؟
 چقدر برای ارزشمند بودن در نظر دیگران میجنگید یا تظاهر می کنید؟
اگر کسی برداشتی بکند  که به مذاق احوالات و ویژگی هایتان خوش نیاید. چه میکنید ؟ 
می جنگید ؟ تصحیحش میکنید؟ یا می گذارید در دنیای خودش از شما شخصیتی بسازد که نیستید ؟
آنطور که من می دانم این آدم های اطرافتان اصلا شمارا نمی شناسند ! 
بستگی  به حال  احوال خودشان دارد بستگی به طرز نگاه و تصور خودشان دارد ...شما هم آنهارا
در یک روز کاری در محیط کار ، جمله زیر را از مدیرم شنیدم :
"آقای فلانی زیاد حرف می زند و توضیحات اضافه می دهد ، و احساس میکنم دارد سرم کلاه می گذارد. بنابراین با ایشان قراداد نخواهیم بست"
...
بارها شنیده ام که هرکس توانایی بیشتری دارد کمتر از آن حرف می زند . 
و بارها دیده ام که هر کس بیشتر حرف میزند ، کار کمتری میکند.
"کمتر بترسید؛ بیشتر امیدوار باشید. کمتر بخورید، بیشتر بجوید. کمتر آه بکشید، بیشتر نفس بکشید. کمتر متنفر باشید، بیشتر عشق بورزید. و بعد خواهید دید که همه چیزهای خوب از آنِ شما خواهد شد."
ضرب‌المثل سوئدی

"هر فردی که بداند چگونه بخواند، قدرت دارد که خود را بزرگتر جلوه دهد، راه‌های وجود خود را بیشتر کند، زندگی خود را تکمیل‌تر، مهم‌تر و جالب‌تر سازد."
آلدوس هاکسلی (Aldous Huxley)
ادامه مطلب
یو پی اس (UPS) یا منبع ذخیره دائمی برق یک دستگاه الکتریکی بسیار کارآمد برای تامین مداوم برق در زمان قطع برق و یا نوسانات ناگهانی ولتاژ است. این دستگاه امروزه در تمام صنایع، کاربردها و حتی نیازهای روزمره مردم وارد شده است.
یوپی اس با اسم های دیگری چون دستگاه برق اضطراری و منبع برق اضطراری نیز می شناسند.

ادامه مطلب
همه چیز شبیه قمار بود. که من باختم. تمام.
اما مسئله اینجاست که من روی یه احتمال شرط بستم. احتمالی کمتر از پنج درصد. شایدم خیلی کمتر. مسئله اینه، من اون نود و پنج درصد رو ندیدم. نخواستم ببینم. با اینکه همیشه از فریب متنفر بودم و از فریب خودم می ترسیدم. ندیدم. الان مسئله اینه: نود و پنج درصد حقیقت امروزم چیه؟
{علائم ظهور - شماره 40}

تمام حق در برابر تمام باطل

چند ساعتی از ندای آسمانی نگذشته که صدای شیطان ملعون بلند شده و منجر به دو دستگی جدّی بین مردم میشود تا جایی‌که اهل حق، مقابل اهل کفر قرار خواهند گرفت؛ عکس العمل واقعی اهل ایمان و کفر! صدایی از میان آسمان که مردم زمین میشنوند.
در روایت معتبری امام صادق(ع) فرموده اند: «در آن روز، کسانی که در دلهایشان بیماری است، به شک می افتند و غرض به خدا قسم، دشمنی با ماست... خداوند اهل ایمان را بر قول ثابت بر ح
همه چیز شبیه قمار بود. که من باختم. تمام.
اما مسئله اینجاست که من روی یه احتمال شرط بستم. احتمالی کمتر از پنج درصد. شایدم خیلی کمتر. مسئله اینه، من اون نود و پنج درصد رو ندیدم. نخواستم ببینم. با اینکه همیشه از فریب متنفر بودم و از فریب خودم می ترسیدم. ندیدم. الان مسئله اصلی اینه: نود و پنج درصد حقیقت امروزم چیه؟
به نام خالق هستی
هنر عکاسی «Art photography» که برخی آن را به عنوان فن و یا حرفه نیز می شناسند یکی از لذت بخش ترین هنر ها به شمار می رود. در عصر کنونی که ما در آن زندگی می کنیم، کمتر کسی می تواند ادعا کند که در خانواده خود کسی تا به حال عکسی با دوربین های عکاسی (دوربین معمولی، دوربین حرفه ای، دوربین دیجیتال، دوربین تلفن همراه) نگرفته است. از این رو تصمیم گرفتیم تا با راه اندازی وبلاگ «لنزیرو» شما را با عکس برداری ، این هنر خلاقانه آشنا کنیم.
با امید به
شیائومی علاوه بر گوشی‌های هوشمند، محصولات متنوع دیگری نیز به بازار عرضه می‌کند که ممکن است حتی نام برخی از آن‌ها را تاکنون نشنیده باشید. 

بسیاری از افراد شیائومی را به‌عنوان شرکت تولیدکننده‌ی گوشی‌های هوشمند اقتصادی می‌شناسند؛ درحالی‌که این شرکت چینی محصولات متنوع دیگری نیز به بازار عرضه می‌کند که در بازار هند و برخی بازارهای اروپایی فروخته می‌شوند و شناخته‌شده هستند. 
درکنار گوشی‌های هوشمند، شیائومی محصولات هوشمند دیگری از
هفته پیش کلاسی داشتیم که حیفم اومد یه مطلبش که برام خیلی جالب بود رو اینجا نگم.
طبق آمار روانشناسی، کمتر از 20درصد افراد تمایل به تغییر رفتارشون دارند.
و کمتر از 20درصد کسانی که شروع به تغییر می کنند به مرحله پایانی تغییر رفتار و خودکارآمدی می رسند.
یعنی در کل فقط کمتر از 4درصد افراد در رفتارشون در شئون مختلف اجتماعی و اقتصادی و عادات غذایی و... تغییر می کنند.
پ.ن: منم فعلا تصمیم گرفتم که بیشتر بنویسم...امیدوارم جزء این 4درصد باشم :|
بیاید اگه دوست داشتید تو نظرات این مطلب شعر عاشقانه بنویسید. یه شعری _ایرانی، خارجی، قدیم، جدید_ که حال خوبی داره براتون.خودم:
«همه‌ٔ آن‌هایی که مرا می‌شناسند
می‌دانند چه آدم حسودی هستم؛
و همه‌ٔ آن‌هایی که تو را می‌شناسند...
لعنت به همهٔ آن‌هایی که تو را می‌شناسند...»
نزار قبانی
یکم. می‌نویسم و پاک می‌کنم. می‌نویسم و پاک می‌کنم. می‌نویسم و پاک می‌کنم. تمام سوژه‌ها به‌نظرم مسخره‌اند، تمام واژه‌ها به‌نظرم نارسا و بی‌معنی‌اند. حس می‌کنم برای نوشتن ناتوانم، حس می‌کنم فلج شده‌ام، حس می‌کنم ذهن قصه‌پردازم مرا گذاشته و رفته تعطیلات. و همهٔ این‌ها باعث آزردگی روحم می‌شود. ناگهان در خودم فرو می‌روم و در دل می‌گویم: «نکنه نمی‌تونم؟ نکنه از دست رفتم؟» مادر می‌گوید: «حالا که فرصتش پیش اومده، داری از دستش می‌دی.»
کاروانی از مدینه برای انجام حج به سمت مکه به راه افتاد. در بین راه مکه و مدینه،
در یکی از منازل، اهل قافله با مردی مصادف شدند که با آنها آشنا بود. آن مرد در ضمن
صحبت با آنها متوجه شخصی در میان آنها شد که سیمای صالحین داشت و با چابکی و نشاط
مشغول خدمت و رسیدگی به کارها و حوائج اهل قافله بود. در لحظه ی اول او را شناخت.
با کمال تعجب از اهل قافله پرسید:این شخصی را که مشغول خدمت و انجام کارهای
شماست می شناسید .- نه، او را نمی شناسیم. این مرد در مدینه به
به گزارش سایت تفریحی چفچفک به نقل از دیجیاتو : مشخصه اصلی بازی‌های مستقل که وجه تمایز آن‌ها با عناوین AAA به شمار می‌آید بودجه کمتر و مختصرتری است که به پای آن‌ها خرج می‌شود، با این حال همه می‌دانیم که هزینه‌های کمتر لزوما به معنی کیفیت پایینتر یا جذابیت کمتر نیست. حتی بسیاری از بازی‌های به یاد ماندنی و درگیرکننده‌ای که تا به حال بازی کرده‌ایم به صورت مستقل خلق شده‌اند و تنها چیزی که توانسته نام آن‌ها را برایمان جاودانه کند روایت، گی
سلام.جنرال یدک فروشگاهی ثابقه دار است.این فروشگاه در استان یزد در شهرستانی زیبا به نام میبد واقع شده است.جنرال یدک رو به اسم لوازم یدکی ثواقبی هم می شناسند چون این اسم برگرفته شده از نام فروشندگان آنجاست. جنرال یدک لوازم خودرو های مختلف مانند: پراید،پژو 206 ،پژو 405 ،سمند ،نیسان ،پیکان و ... را داراست.خلاصه مغازه ای بدون کم و کس و زیبا.اگر روزی سرتان به یزد و میبد خورد حتما به ما سر بزنید.امیدوارم باک بنزیناتون پر ،شیشه شوراتون زیاد و آب رادیاتور
توی یه شهر میاد, مردمش میان کمک هم, خیلی زیاد
تو یه شهر دیگه مردمش کمتر میان کمک هم
جایی دیگه, بعضیاشون کمتر تر و حتی!
خداییش مردم شیراز توی امتحان قبول شدن و باید نهادهای فرهنگی برای لرستان کارهای زیادی انجام بدن که تا بحال نشده.
جاله بدونید که توی نور کم، احساسات آدما بر عقلشون غلبه می‌کنه. اینو از اونجایی فهمیدن که توی یه فروشگاه، اگه نور یه راهرو یه ذره کمتر باشه، خریدارها کمتر منطقی عمل می‌کنن.به خاطر همینه که نور کافه‌ها معمولاً کمه...به خاطر همینه که آدما شبا صادق‌تر می‌شن...
محققین زیر در 5 سال گذشته (2015 تا 2019)، در کمتر از هر 5 روز، به طور متوسط در نشر یک مقاله همکاری داشته اند:
امیر حسین صاحبکار هر 2.9 روز یک مقالهمحسن خاکزاد هر 3.28 روز یک مقالهفریدون عزیزی هر 3.62 روز یک مقالهمحمد رضا گنجعلی هر 4.6 روز یک مقالهمسعود صلواتی نیاسری هر 4.7 روز یک مقاله
در این محاسبات فقط مقالات ریویو و اریجینال (Article and Review) در نظر گرفته شده اند.
من نمی دانم  چرا ؟!!
 مردم به آدم عاشق می گویند  دلباخته 
مگر عشق باخت هم دارد ؟!
عشق  همه برد است 
 به تو مگر می شود باخت ؟!
  تو که باشی 
 تازه اول برد است.
آنها که می گویند عشق دلباختگی ست 
تو را نمی شناسند 
عاشق تو نشده اند 
آدم با تو  به همه چیز می رسد.

دلباخته
 کسی ست که از دنیا برود 
بدون آن که عاشق تو شده باشد 

لطیفه صمدوند
▫️موسسه ملی تحقیقات سلامت دانشگاه علوم پزشکی تهران:بررسی گزارش‌های همه‌گیری بیماری کرونا نشان می‌دهد کودکان نیز ممکن است به این بیماری مبتلا شوند اما میزان و شدت ابتلای آنها نسبت به بزرگسالان کمتر است 
▫️بر اساس مطالعات صورت گرفته روی بیماران مبتلا به ویروس کرونا، از بیش از ۴۴ هزار مورد تایید شده در چین، تنها ۴۱۶ مورد (کمتر از ۱ درصد)، کودکان نه ساله یا کمتر بودند
+ کودکان مبتلا به ویروس کرونا، اغلب علایمی شبیه سرماخوردگی مانند تب، آب
نمی دانم کحا متنی با این مضمون خواندم که: مردم به یک سردرد معمولی خود بیشتر از خبر مرگ من و شما اهمیت می دهند. شاید همین باید دلیلی شود برای اینکه کمتر از قضاوت شدن بترسیم یا نگران دیدگاه "مردم" باشیم و شاید دلیلی باشد که کمتر احساسات خود را با دیگران به اشتراک بگذاریم.
واقعیت این است که سیستم عامل ویندوز پر از
میانبرها و خدعه هایی است که طیفی 90 درصدی از کاربران به هیچ وجه آنها را نمی
شناسند و در نتیجه از مزایای آنها بی بهره اند. شناخت این خدعه ها ضمن آنکه
میتواند بسیاری از امور معمول در ویندوز را ساده و سل سازد، گاهی میتواند منجر به
متعجب شدن دوستان شما نیز بشود!
ادامه مطلب
وقتی صد بار به یکی بگی از یه کاری خوشت نمیاد و برای بار صد و یکم همون کار انجام شه یعنی چی؟ یعنی اونی که باید عوض شه تویی نه اون! یعنی مشکل از توعه که همچنان امید داری 
وقتی یه چیزی در زمان های دور ناراحتت کرده و هزار بار بهش فکر کردی و خودت رو عذاب دادی و کشتی و زنده کردی و برای بار هزار و یکم وقتی بهش فکر کردی انگار که همین چندثانیه قبل همه چیز اتفاق افتاده یعنی چی؟یعنی امید نداشته باش با فکر کردن بهش چیزی درست شه یعنی یا بپذیرش یا بمیرررر
وقتی

به علت نگرانی‌ها در مورد تقاضای کمتر برای سوخت در نتیجه رشد اقتصادی ضعیف جهان، قیمت نفت به کمتر از 59 دلار در هر بشکه کاهش یافت.
به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل فارس به نقل از رویترز، به علت نگرانی‌ها در مورد تقاضای کمتر برای سوخت به علت رشد اقتصادی ضعیف و پیش‌بینی افزایش بیشتر ذخایر نفت آمریکا، قیمت نفت به کمتر از 59 دلار در هر بشکه کاهش یافت.
نشانه‌‌های کاهش بیشتر تولید از سوی اوپک در نشست ماه دسامبر و همچنین خوش‌بینی در مورد توافق احتم
این اردو یک روزه  در مکانی بنام روستای دره دُر، واقع در شهرستان رفسنجان که همه در استان کرمان به واسطه چشم انداز سرسبز، کوهستانی زیبا و چشمه های روانش می شناسند، توسط کادر بسیج دانشجویی دانشگاه حضرت نرجس برگزار شد. که در کنار آن دانشجویان را به خانه خشتی حاج علی که در شمار بزرگترین خانه های خشتی جهان می باشد، نیز بردند.
این اردو از استقبال ویژه دانشجویان این دانشگاه برخوردار شد.
وقتی از اینکه خودتان باشید راضی باشید، بدون اینکه مقایسه کنید یا برای تحت ‌تاثیر قرار دادن دیگران رقابت کنید، هر فرد باارزشی به شما احترام خواهد گذاشت.و مهمتر اینکه خودتان هم به خودتان احترام خواهید گذاشت.هیچکس حق قضاوت کردن شما را ندارد. ممکن است مردم داستان‌های شما را شنیده باشند و تصور کنند شما را می‌شناسند اما هیچوقت نمی‌توانند آنچه بر شما گذشته را احساس کنند

ادامه مطلب
دهکده المپیک
تاریخچه، موقعیت مکانی و مشخصات دهکده
احداث محله دهکده المپیک، به گذشته‌هایی بازمی‌گردد که اراضی کن محدوده‌های اطراف را حسابی سیراب می‌کرد و از رودخانه‌ها و نهرهایش محله‌ای گل و بلبل ساخته شده بود. حالا شاید کمتر کسی این چیزها را یادش باشد؛ به غیر از همان اهالی قدیمی روستای کن که بر وسعت روستایشان تاکید  دارند و از دهکده تا جنت آباد را جزوی از این روستا می‌دانند. حتی شاید کمتر کسی بداند دهکده المپیک، زمانی جزو منطقه 5 شهردا
خالی از واژه ها و افراد و تجربه ها،
خلوت خلوت،
صدای خالی بودنم را می شنوم
نیازها یکی یکی قد علم می کنند
زمین و آسمان نمی شناسند،
نیازند
و من، نیازمند
نیازند
و با همه ی تنوع و پراکندگی شان
از «من» بر می آیند
«من» ای که اینک «تو» را می جوید؛
برآورده کننده ی حاجت هایش را،
پاسخ نیازهایش را،
«تو»یی به وسعت همه ی زمین و آسمان ها را
تو را به عمق شنوایی ام از خویش،
تو را به گستردگی نیازهایم می شناسم
سنگینی گوش است و دل،
از خواهش هایم تا نامهای بلندت
همان
مگر چگونه زندگی میکنیم که تا کسی میمیرد میگوییم راحت شد...!
خانه های بزرگ اما خانواده های کوچک داریم،مدرک تحصیلی بالا اما درک پایینی داریم بی هیچ ملاحظه ای ایام میگذرانیم اما دلمان عمر نوح میخواهد...! کم میخندیم و زود عصبانی میشویم 
کم مطالعه میکنیم اما همه چیز را میدانیم...!زیاد دروغ میگوییم اما همه از دروغ متنفریم، زندگی ساختن را یاد گرفته ایم اما زندگی کردن را نهساختمانهای بلند داریم اما طبعمان کوتاه استبیشتر خرج میکنیم اما کمتر داریم 
تمام جهان
تو را
به برکت جنون نجیب من می شناسند
#نزار_قبانی
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✦ @Parsa_Night_narrator ✦
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
[عکس 720×715]
مشاهده مطلب در کانال
رژیم طلایی لاغری در کمتر از ۱۰روز

این فایل حاوی یک رژیم طلایی است که میتوانید در کمتر از ۱۰ روز پهلو ها و شکم خود را با ان از بین ببرید کاملا علمی و راحت متناسب با هر اندامی است به هر خانم یا حتی اقایی ک به دنبال اندام مناسبی است پیشنهاد میکنم قیمت رو پایین آوردیم تا کاربران بتوانند راحت تر از ان استفاده کنند و مطمئن باشید که پشیمون نخواهید شد دوستان.

دریافت فایل

شنگرف یا سینابر (Cinabre یا Cinnabar) با فرمول شیمیایی HgS از مجموعه کانی‌هاست. در طبیعت به صورت بلور موجود است ولی به‌طور صنعتی نیز تولید می‌شود. شنگرف در شعله بخار می‌شود و در اسید نیتریک و اسید سولفوریک نامحلول است. شنگرف جسمی دارای بلورهای شش گوش قرمز رنگ است. آن را با هدایت گاز هیدروژن سولفید (H2S) به محلول نمک‌های جیوه تهیه می‌کنند. کانیهای مشابه آن رآلگار، پروستیت، کوپریت، روتیل، هماتیت و غیره است.
شنگرف در ابتدا سیاه رنگ بوده ولی بعد از حرارت
دوره های طلایی رشد کودک از مسیر بازی می گذرد و در فرآیند طبیعی بازی ها،کودکان ابتدا خود و سپس جهان بیرونی را درک کرده و می شناسند و سپس با بازی های تعاملی و نمادین با والدین و همسالان به جامعه وارد شده و نقش های آینده خود را تمرین می کنند،تسلط بر خود کنترلی و هماهنگی عصبی-ماهیچه ای،تفکر و حل مسئله و همکاری را ابتدا در بازی آموخته،تمرین و سپس درونی می کنند.
بسم الله الرحمن الرحیم

امید شریفی دانا که معمولا وی را با نام امید دانا می شناسیم و از زمانی کمتر از یک سال پیش به این درجه از شهرت رسید در واقع نه یک مدافع نظام که خود برانداز است. پیشتر درباره علی علیزاده پستی منتشر کرده بودیم و در آن پست نشان دادیم که علی علیزاده در واقع نه یک مدافع ولو بخش یا کلیت نظام ایران بلکه حاوی طرز تفکر مسمومی است که در خلال سخنانش آن را به خورد خواننده می‌دهد که در نهایت به براندازی نظام می‌رسد، امید دانا نیز سرن
دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام بیا غصه رو پرپر کن بیا حالمو بهتر کن بیا دوریتو کمتر کن بیا چشممو کم تر کن با کیفیت بالا 320 موزیک صوتی Mp3 با لینک مستقیم
Ahang biyaghose ro par par kon biya halamo behtar kon
دانلود آهنگ بیا غصه رو پرپر کن بیا حالمو بهتر کن بیا دوریتو کمتر کن بیا چشممو کم تر کن
دوره کردم روزی صد بار اون خنده هاتو
کی گذاشت رفت تو بگو آخه من یا تو
هرچی میگن بذار بگن من دیوونم
آسمونه اینجا ابری اونجا رو نمیدونم
بیا غصه رو پرپر کن بیا حالمو بهتر کن
ب
عوارض جانبی ، اگرچه از ویژگیهای معمول بیشتر ماساژها نیست ، اما به طور کلی خفیف است و می تواند شامل کبودی ، درد و خستگی شود .بیشتر چنین علائمی کمتر از 12 ساعت بعد از ماساژ شروع می شود و 36 ساعت یا کمتر طول می کشد.به عبارت دیگر ، اثرات کوتاه مدت است.
ادامه مطلب
سرزمینی وجود دارد که مردم آن را فقط از روی ترانه ها می شناسند.
مردان و زنانی در آنجا زندگی می کنند که راه آنجا را یافته اند و دیگر هیچگاه دوباره دیده نشده اند.
در آن سرزمین نیستی و زوال وجود ندارد. در آنجا درد و افسردگی شناخته شده نیست، نفرت و گرسنگی معنایی ندارد، همه با آرامش باهم زندگی می کنند و با فراغ بال و بدون زحمت خیلی چیزها به دست می آورند...
ولی در آنجا بخاطر نبودن غم، خوشی هم وجود ندارد! 
  #بر_باد_رفته
✍ #مارگارت_میچل
#نمایشگاه_کتاب 

▪️عمده‌ی هدف انبیای الهی تبیین بود؛ حقیقت را بیان کنند؛ چون آن چیزی که موجب می‌شود انسان‌ها گمراه بشوند این است که حقیقت را نمی‌شناسند؛ عمده این است.
▪️از این قبیل هم هستند که حقیقت را می‌دانند امّا انکار می‌کنند، لکن عمده‌ی انحراف‌ها ناشی از ندانستن حقیقت است و انبیای الهی آمدند تا حقیقت را بیان کنند، واضح کنند، ظاهر کنند، حجّت را تمام کنند بر مردم؛ مسئله‌ی تبیین این است. اَلعُلَماءُ وَرَثَةُ الاَنبیاء؛ شما میراث‌بر انبیا هستید
سگ سراب یک نژاد ایرانی به دلیل قدرت و فیزیک سالمی که دارد خیلی مشهور و محبوب می باشد.
مردم جهان این سگ را به نام ” ماستیف ایرانی ” ، ” شپرد ایرانی ” و ” سگ سرابی ” نیز می شناسند.
مردم ایران زمین مخصوصا قسمت های شمالی ، این نژاد را به عنوان یک سگ نگهبان در برابر خطرات احتمالی به کار می گرفتند. و در حال حاضر نیز تعداد زیادی از افراد ایرانی از سگهای سرابی به عنوان نگهبان خانه ، باغ ، ویلا ، کارگاه و گله هایشان استفاده می کنند.سگ سرابی جزو یکی
خلاف آمد و کوبید و چراغ عقب سمت شاگرد به فنا رفت.آینه وسط ماشین را بالا پایین کردم و گره خوردم به چشم هایش‌.می گویند آدم ها یکدیگر را از چشم هایشان می شناسند و من هم این گفته ی دانشمندان را به شدت تایید می کنم.آن روزها می گفت کسی که فیزیک می خوانَد با دانشجوی روانشناسی جور نیست، و من می گفتم هم فیزیکدانان هم روانشناسان هردو گروه معتقدند که به گذشته نمی شود رفت اما می توان آینده را دید.به تناقض آمیز ترین حالت ممکن حرف های آن روزم را نقض می کردم؛
بسیاری از مردم کتاب "شاهزاده کوچولو " را می شناسند. اما شاید همه ندانند که او خلبان جنگی بود و با نازیها جنگید و کشته شد. او تجربه های حیرت آور خود را در مجموعه ای به نام لبخند گردآوری کرده است. در یکی از خاطراتش می نویسد: او را اسیر کردند و به زندان انداختند او که از روی رفتارهای خشونت آمیز نگهبانان حدس زده بود که روز بعد اعدامش خواهند کرد مینویسد :مطمئن بودم که مرا اعدام خواهند کرد به همین دلیل بشدت نگران بودم. جیبهایم را گشتم تا شاید سیگاری پی
باربری تهران
باربری تهران را مردم شریف این شهر به عنوان شرکتی که بالاترین خدمات را با ارزانترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد می شناسند. حمل بار در درون شهر تهران و همچنین اقصی نقاط ایران از جمله میناب از جمله سرویسهای همیشگی باربری تهران به شمار می رود.
بهترین مسیر باربری تهران میناب
بسم الله الرحمن الرحیم.
سبک زندگی اسلامی...
یکسونگری..قسمت اول
یکسونگری را می توان یک فاجعه خواند ،چون انان که یک بعدی می اندیشند افرادی ناقص هستند که تمام وجودشان در یک سو خلاصه می شود .این افراد از خواستها و نیاز های گوناگون انسان بی خبرند ، انان همه ى واقعیات زندگی را بر اساس یک ضابطه می شناسند و تنها به یک جانب می نگرند .
یکسونگران دو دسته اند:
١_ انان که تنها یک انگیزه را عامل جنبش و تحرک انسان در روابط فردی و اجتماعی می دانند.
٢_ گروهی که انگ
مطالعات جدید نشان داده است که گرم شدن بدن بر اثر ورزش باعث کاهش اشتها می‌شود.به گزارش سلامت نیوز به نقل از ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از Science News ، ممکن است برخی تصور کنند که بعد از ورزش اشتها افزایش می‌یابد و به دلیل کالری سوزی بدن نیاز بیشتری به غذا دارد اما تجربه نشان داده است که افراد بعد از ورزش کردن کمتر غذا می خورند.محققان اخیرا دلیل این مساله را دریافته اند. هنگامی که بدن بر اثر ورزش کردن گرم می‌شود و تحت فشار قرار می‌گیرد سلول‌هایی که در مغز
پرسپولیسم تنها کاری که تونستم برات بکنم این بود که وقتی بچه ها میخواستن پرچمتو ۱۰۰ تومن بین هم مبادله کنن فریاد بزنمو بگم پرسپولیسی نیستی اگه کمتر از ۱۰ میلیون بفروشی اصن پرچم پرسپولیس قیمت نداره و عرق پرسپولیسی همو رو بلند کنمو صدای اونا دربیاد که کمتر از ۲۰ بفروشی پرسپولیسی نیستی ... کمتر از ۳۰ پرسپولیسی نیستی ...
و اینکه جلو رفتن پسر عموی روح الله باقری برای پیوستن به تیم نوجوانان استقلالو بگیرمو بگم پسر تو باید تو پرسپولیس توپ بزنی نه است
ی‌توان گفت
که پرگویش‌ترین زبان دنیا عربی است زبانی که یکی از شش زبان سازکان مملل
متحد نیز محسوب می‌شود. آثار ادبی و تاریخی زیادی به زبان عربی در دنیا
وجود دارد و یکی از زبان‌هایی است که آن را بیشتر با اشعار می‌شناسند. این
زبان بنا به دلایل مختلفی بر زبان‌های دیگر تاثیر گذاشته و برخی از کلمات
آن در این زبان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، زبان‌هایی مانند ترکی، اردو و
به صورت کلی زبان‌های جهان اسلام.
ادامه مطلب
در مورد اتفاقات حرف نمی‌زنم. در این مورد که مثل لوییزا کلارک شانس آشنایی با همچین آدمایی ُ داشته‌باشید یا فکر کنید لوییزا کلارک یک قهرمان‌ست یا هرچی. در مورد زندگی واقعی حرف می‌زنم. در مورد دویدن و نرسیدن، شکست‌های متوالی، ازدست‌دادن کسایی که عاشق‌شان هستیم، خیانت و در کنارش همه‌ی چیزهایی که باعث می‌شوند حس کنیم با همه‌ی این‌ها خوشبخت‌یم. نویسنده‌ی این کتاب زندگی را خوب می‌شناسند. 

پی‌نوشت: بخند! به دنیا اومدیم واسه هم؛ به فردا ب
+ قطعا بچه ی خوبی براتون نبودم ، اینو می دونم که اخلاق خیلی خوبی ندارم و کارام خیلی براتون اذیت کننده ست .
+ به همین خاطر سعی میکنم کمتر بیام و دور باشم البته ک بعضی وقتا از پشت تلفن هم میدونم که ازم دلگیر میشین ولی دور بودن بهتره و عوارضش کمتر ...
+ دیگه واقعا باید کار کنم چون نمیتونم اینجوری ادامه بدم و پول بگیرم ...تابستون ؟ یه سال ؟
+ این بار که برگردم مطمئنم دعوا های زیادی خواهد بود ، مشاوره ، گریه ، و سردرگمی ...
وقت‌هایی که بیشتر از همیشه حس می‌کنم گم شده‌م سعی می‌کنم کمتر حرف بزنم، یا حداقل کمتر حرف‌های عمیق بزنم. بسنده کنم به جمله‌های سطحی و احوال‌پرسی‌های روزانه. که همون‌ها هم به جای «حالت چطوره؟» تبدیل شدن به «امروز چیکارا کردی؟» چون که توانایی بیان حالم رو ندارم. اسم این احساسات رو نمی‌دونم. حتی نمی‌تونم توصیفشون کنم. با وجود این همه علاقه‌م به زبان و کلمات، خنده‌داره، نیست؟ احساس می‌کنم که هرقدر کمتر حضور داشته باشم، کمتر حرف بزنم، ک
قراره تمرکز کنم. بیشتر آب بخورم و سعی کنم آروم‌تر فکر کنم. هر وقت احساس کردم که رنج‌آور شده چیزی ده تا دو ثانیه رو بشمرم. متوجه باشم که مکالماتم با دیگران سمت اون موضوعات نره و متوجه باشم که چیزی ازم خونده نشه. قراره گم نشم و همه‌ی کاری که لازمه رو، برای کمتر فکر کردن و کمتر حس کردن، تنهایی انجام بدم. بیپ بوپ. روژات شم. بیپ بوپ. یادم بمونه که تایپوها معنی دارن. بیپ بوپ. یادم بمونه که کلمات پوکن. بیپ بوپ.
یه رابطه ی دو طرفه بین وبلاگ نویس و وضعیت کشور هست، یعنی این دو رو هم تاثیر میزارن
وبلاگ نویس یعنی یه عاشق ک ب زندگیش عشق میورزه، هر چی عاشق کمتر باشه کشور داغونتره
از طرفی هر چقدر وضعیت کشور بدتر باشه عاشق کمتر میشه
نتیجه میگیریم هر چقدر عاشق کمتر باشه باعث میشه عاشق تو کشور کمتر و کمتر میشه
جوون تر که بودم خیلی دلم میخاست دادستان بشم و علاقه شدیدی به قاضی شدن داشتم.
یبار یکی از قضات عالی رتبه رو دیدم و بهش گفتم حاج اقا من عاشق قاضی شدنم.
یه نفس عمیق کشید، یه دستی به موهاش که تو ٥٠ سالگی تماماً سفید شده بود کشید و گفت: فرزندم...! تو این کار کمتر عاقبت به خیری هست و من کمتر قاضی میشناسم که عاقبت به خیر باشه...

+اون موقع خیلی صحنه عجیبی بود برام! بعدها فهمیدم چقدر دلسوزانه گفت.
احساس از همان ابتدا کودکی بازیگوش بود ...
نیاز به تربیت داشت ....
کم کم بزرگ شد ...
بزرگ و بزرگ تر ...
دیگر شب ها بی تابی خود را نگه می داشت و اشک میریخت ولی بقیه را خواب زده نمی کرد ...
یاد گرفت که باید برای ابراز وجود و خواستگاری از دختری که نامش عاطفه بود اول از پدر و مادر خود اجازه بگیرد ...
پدر و مادر احساس ؟
آری ....
پدر و مادری که احساس را در دامان چشمان فروافتاده ی خود پروراندند ... 
حال باید برای فرزند خود به خواستگاری عاطفه بروند .... 
عاطفه را از مدت
اگه تو اون سنی که باید جهاد اکبر داشته باشی، سنت که بالاتر رفت جهادت میتونه اصغر باشه! چون با تلاش هات یاد گرفتی چطور یه ویژگی و کار خوب را در وجودت زنده کنی ... اگه یکم کج رفتی ، زودتر و راحت‌تر میتونی گوش خودت را بپیچونی و بکشیش تو راه!
+البته که باید همیشه حواست جمع باشه
سنت هرچی کمتر باشه سبک تری...سبک که باشی راحت تر از خدا اطاعت می کنی
و...

این جهاد اصغر اون جهاد اصغر نیست منظورم جهاد سبکتر با رنج کمتر هست
چانه اش می لرزید از بغض. کتف چپ و قفسه سینه اش تیر می کشید. سعی میکرد حرف بزند و بپرسد چرا؟ 
کسی جلوی چشم هایش گند زده بود به همه چیز. "تمام دنیایش" تمام دنیایش را نابود کرده بود. اعتماد را خورده بود و چیزهای بد قی کرده بود. شکسته بود و خرده شیشه ها را زیر فرش پنهان کرده بود. 
داشت فکر میکرد که اگر آتش میگرفت، حتما کمتر می سوخت. اگر توی صورتش تف میکردند، حتما کمتر تحقیر میشد. اگر آدم بدی می بود، حتما باز هم این حقش نبود.
چقدر باید دل بزرگ باشی که ببخش
همه ما آدما یه روز شکست خوردیم،نابود شدن آرزوهامونو با چشمامون دیدیم،از طرف کسی بی مهری دیدیم که تمام محبتمون رو ریخته بودیم به پاش،از نزدیک ترین آدما و عزیزترین آدما کاری ترین و عمیق ترین زخم ها رو خوردیم،یه شبایی آرزو کردیم کاش هیچوقت فردایی نباشه،رئیسمون بدون اینکه اشتباهی کرده باشیم سرزنشمون کرده،دنیا بی اینکه مقصر باشیم ازمون تاوان گرفته،یه اتفاقایی باعث شده از زندگی ببریم،یه خبرایی اشکمونو تا جایی در آورده که نفس برای کشیدن کم آو
پرورش دهندگان قادرند به کمک پرورش سویه های اصلاح ژنتیکی شده جوجه ، گوشت را سریعتر و با تلاش کمتری نسبت به پرورش دام های دیگر در سفره ما قرار دهد.
تنها چند هفته طول می کشد تا جوجه ها به وزن هدف برسند و به همین جهت ، هزینه تمام شده هر کیلوگرم گوشت طیور کمتر از سایر دام هاست ؛ 
در نتیجه با صرف هزینه کمتر ، نیاز پروتئینی انسان تامین می شود.
ادامه مطلب
باربری مشهد
باربری تهران را اغلب با نام تجاری نتسان می شناسند. این باربری مفتخر است که ضمن حفظ کیفیت خدمات خود در بالاترین سطح توانسته است پایین ترین قیمتها را در بین صدها شرکت فعال در صنعت حمل و نقل استان ارائه دهد و به عنوان ارزان ترین باربری شناخته شود.
ارزان ترین باربری چیذر تهران

به صورت کلی اگ بخام وقایع امروز رو خلاصه کنم باید بگم ک:
Ppl die naturally, or old parrents kill them. I'm literally exhausted.
پ.ن: یکی از بززگ ترین مشکل هایی هم ک وجود داره اینه ک یاد گرفتم در زمان نارحتی و خشم سکوت کنم. این شاید از ی سری مشکلات دیگ جلوگیری کنه و باعث بشه با عادم های دیگ کمتر به مشکل بخورم(کمتر، نه اصلن) اما خود من رو از درون نابود میکنه.
تست یکپارچه‌سازی یا Integration Testing به عنوان نوعی تست تعریف می‌شود که در آن ماژول‌های نرم‌افزاری به صورت Logical یکپارچه شده و به عنوان یک گروه تست می‌شوند.یک پروژه نرم‌افزاری معمول شامل چندین ماژول نرم‌افزاریست که توسط برنامه‌نویسان مختلف کدنویسی شده است.
Integration Testing بر روی بررسی ارتباط داده‌ها(Data Communication) در میان این ماژول‌ها تمرکز می‌کند.از این رو آن را با عناوین I & T-Integration and Testing، “تست رشته”(String Testing) و گاهی اوقات “Thread Testing” نیز می‌ش
سعی کنید کمتر برنج بخورید
مجله زیبا - متاسفانه خیلی از مردم ایران به خوردن برنج وابسته شده اند در حالی که خیلی از غذاهای سنتی از برنج بهتر و مفیدتر هستند .در اینجا می خواهیم درباره عوارض خوردن برنج کمی با شما صحبت کنیم
به ادامه بروید
ادامه مطلب
نیازی نیست برای تحت تأثیر قرار دادن مخاطب و داوران ساعت‌ها بر پرده نمایش ظاهر شوید. در این مقاله به ۱۲ بازیگری که برای بازی کوتاه خود موفق به دریافت نامزدی و یا جایزه اسکار شده‌اند نگاهی می‌اندازیم.
۱. آنتونی هاپکینز
۱۹۹۱ The Silence of the Lambs
مدت بازی: ۱۶ دقیقه
هنوز بر سر زمان دقیق حضور آنتونی هاپکینز در نقش دکتر هانیبال لکتر Hannibal Lecter در «سکوت بره‌ها» اختلاف‌نظر وجود دارد. برخی می‌گویند او ۱۲ دقیقه بازی داشته و عده‌ای معتقدند حضور او کمتر از ۱۶
مردم فقیر بیشتر قرض می‌کنند، کمتر پس‌انداز می‌کنند، بیش‌تر سیگار می‌کشند، کمتر ورزش می‌کنند، بیش‌تر مشروب می‌نوشند، و کمتر غذاهای سالم می‌خورند.پژوهشها نشان میدهند که ضریب هوشی افراد در شرایط فقر پایینتر از زمانیست که دچار کمبود نیستند.بنابراین برخلاف دیدگاه رایج رفتار فقیرانه یک نقص شخصیتی نیست وبیشتر معلول شرایط زندگی در فقر است.  مردم وقتی که می‌بینند با محدودیت پول، زمان یا غذا روبرو هستند، رفتارشان تغییر می‌کند.و «طرز فکرِ
با عسل در ماه رمضان کمتر تشنه شوید
همه ما در فصل های مختلف سال روزه گرفتیم و در همه فصل تشنه بوده اییم و عطش ما در روز های کاری بیشتر می شود برای کم کردن این عطش می توانید با عسل در ماه رمضان کمتر تشنه شوید و با قدرت بهتری به فعالیت روزانه خود ادامه بدید. ادامه مطلب با عسل در ماه رمضان کمتر تشنه شوید ادامه مطلب ...

+دروغ گویی و پنهان کاری از نظر من زیاد هم فرقی ندارن با هم! 
مثلا من از دکترم نپرسم برام توضیح نمیده. نمیدونم این جدیدا چه اخلاق گندیه که پیدا کرده! قبلا اینقدر اخم هم نمیکرد موقع اردر نوشتن!! 

+ فردا نیکو جانم میاد برا تخلیه آب ریه ام. خودش که هست خیالم راحته!

+ همه جا و به طرق مختلف شنیده بودم آدم هر چی کمتر بدونه بهتره و کمتر عذاب میکشه..  الان اگه منم سواد پایینی داشتم و کمتر از سیر بیماری و مراحل و دارو ها و علت ها میدونستم بهتر بود  . یه آد
دمنوش های نیوشا دارای خواص بسیار زیادی می باشد و خیلی از مشتریان این دمنوش ها را با عنوان دمنوش لاغری می شناسند و از این دمنوش ها نیز استفاده کرده اند .
بسیاری از مشتریان دمنوش ها نیوشا برا تداوم درمان خود به این دمنوش ها نیاز دارند و به دنبال دمنوش نیوشا با تخفیف ویژه هستند، اگر شما هم دوست دارید تا دمنوش نیوشا را با تخفیف تهیه کنید میتواند از سایت طلنوش تخفیف دمنوش نیوشا را تجربه کنید.
برای تهیه دمنوش نیوشا با تخفیف روی عکس زیر کلیک کنید.
دمنوش های نیوشا دارای خواص بسیار زیادی می باشد و خیلی از مشتریان این دمنوش ها را با عنوان دمنوش لاغری می شناسند و از این دمنوش ها نیز استفاده کرده اند .
بسیاری از مشتریان دمنوش ها نیوشا برا تداوم درمان خود به این دمنوش ها نیاز دارند و به دنبال دمنوش نیوشا با تخفیف ویژه هستند، اگر شما هم دوست دارید تا دمنوش نیوشا را با تخفیف تهیه کنید میتواند از سایت طلنوش تخفیف دمنوش نیوشا را تجربه کنید.
بعضی هایشان راهکارهای عاشقانه بلدند 
برایتان گل می خرند 
کادو می گیرند 
دعوتتان می کنند به یک رستوران شیک، وعده سفر می دهند 
خلاصه با هر کاری که می شود یک زن را خوشحال کرد از دلتان در می آورند...
اما عده ای دیگر...
نه اینکه نخواهند، فقط خدا می داند از هر لحظه طولانی تر شدن قهرتان چه عذابی می کشند، چقدر دلتنگ شنیدن صدایتان هستند...
این ها نه اینکه مغرور باشند فقط بلد نیستند
یا شاید زن ها را آنطور که باید نمی شناسند
پس سکوت می کنند، در لاک خودشان 
فیلم‌هایی که به جنگ‌های جهانی پرداخته‌اند و سعی کرده‌اند تصویری واقعی از این دو قتل عام وصف‌ناپذیر را ارائه دهند، در اصل هر کدام بازنمایی نویسندگان و کارگردانان مختلف نسبت به وجهه‌های مختلف این نبردها محسوب می‌شوند. «سم مندس»، کارگردانی که بسیاری او را با فیلم Skyfall می‌شناسند، بازنمایی خود را نسبت به یکی از ماجراهای نخستین جنگ جهانی اول ارائه داده و برای نوشتن فیلمنامه این اثر با «کریستی ویلسون-کِیرنس» همراه شده. اثری که این روزها سر
بسم‌الله...
سلام!
+
کرونا که اپیدمی شد، مدرسه‌ها را هم از ما گرفت. حالا فکر کنم یک هفته است سر کلاس نرفته‌ام و در به‌ترین حالت یک هفته‌ی دیگر هم تعطیل‌ایم. (امسال باید قید کمال‌گرایی‌م را بزنم در سیلابس درسی!)
بچه‌های مدرسه تعداد زیادی‌شان من را در فضاهای مجازی‌ نمی‌شناسند. من برایشان یک هم‌درسِ ادبیات و روان‌شناسی هستم که می‌روم و می‌آیم؛ در حد یک زنگ.
دختری دارم که بسیار مودب است.
من را دی‌روز در اینستاگرام پیدا کرده و پیام داده:

-
جاذبه های وان
نواحی شرقی ترکیه در نزدیکی مرز ایران و ارمنستان جاذبه های زیادی را در خود جای داده است؛ از کوه آتشفشانی و برف پوشیده آرارات گرفته تا دریاچه وان و قلعه های تاریخی فراوان. هرچند بیشتر گردشگران وان را به دریاچه معروفش می شناسند اما تاریخ این منطقه ریشه در ۵ هزار سال قبل از میلاد دارد و تمدن ها و پادشاهی های مختلف در شکل گیری آن نقش داشته اند پس در این این منطقه جاذبه های تاریخی فراوانی برای تماشا وجود دارد. می خواهیم تعدادی از جابذ
شبها (بعد از ساعت شش) معمولا میرم استارباکس،
میرم یه چایی میخورم.
گاهی میرم یه چیز کوچیکی به عنوان شام میخورم.
قبلنا غذا میپختم، الان عمدا کمتر میپزم که هم کمتر بپزم هم کمتر چاق بشم.
وزنم هم خوشبختانه اومده پایین تر.
غذای فست فود دوست ندارم،
گاهی برای تنوع انجام میدم.

گاهی هم برای جمع کردن فکرم. برای فکر کردن. ولی برای بقیه غذا میپزم. دوست دارم. 

یه مسیر طولانی رو تنهایی طی کردم، و بعدش یه ادم فوق العاده توی زندگیم پیدا شد. کاش ده سال قبل پیدا
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از دیجیاتو : از قضا سریال‌های شبکه خانگی نیز که توقع می‌رفت به خاطر محدودیت‌های کمتر، به سراغ موضوعات پرداخت نشده یا کمتر پرداخت شده بروند، کاملا محافظه‌کارانه و مقلدِ یکدیگر ظاهر شده‌اند. سریال کرگدن (کیارش اسدی‌زاده) درباره تعدادی جوان است که وارد چالشی به نام کرگدن می‌شوند اما بعد درمی‌یابند که این چالش، فریبی از سوی یک مافیای بزرگ بوده است.
ادامه مطلب
باربری مشهد
باربری مشهد را مردم شریف این شهر با نام تجاری نتسان می شناسند. این باربری همکنون یکی از محبوبترین و معتبرترین باربری ها شرق کشور است که در زمینه حمل بار درون شهری و بین شهری از جمله از مشهد به میبد فعالیت می کند.
قیمتهای خارق العاده حمل بار مشهد میبد
بسم الله الرحمن الرحیم

آذری جهرمی وزیر ارتباطات که چون وزیر ارتباطات است فساد و سوء مدیریتش کمتر نمایان بوده در سال 96 اظهار کرده بود که « تابحال ندیده ام زنی فساد، تبانی یا اختلاص کرده باشد » و سپس پیشنهاد داده بود که زنان را مدیر کنند ، این ادعا که گویا هنوز که هنوز است از بین نرفته از چند جهت محل اشکال جدی است :
الف : زنان بسیار کمتر از مردان پست هایی در اختیار دارند که با آن میتوان تبانی و اختلاص کرد لکن وقتی مقدار کمتر باشد طبیعی است که حجم
آی سی موبایل چیست؟ برای افرادی که به طور تخصصی با تعمیر گوشی های هوشمند آشنایی ندارند قاعدتا این قطعه را نمی شناسند که ما قصد داریم در این مطلب به شما عزیزان انواع آی سی گوشی های موبایل را معرفی کرده و به شما بگوییم که در صورت خرابی آی سی گوشی باید چه کنیم. آی سی موبایل از چند نوع آی سی شارژ یا تغذیه، آی سی هارد، آی سی آنتن و... می باشد که هرکدام وظیه ای منحصر به خودشان را انجام می دهند از این رو می خواهیم دلایل خرابی آی سی ها و در خصوص تعویض آی سی
بسم الله الرحمن الرحیم

آذری جهرمی وزیر ارتباطات که چون وزیر ارتباطات است فساد و سوء مدیریتش کمتر نمایان بوده در سال 96 اظهار کرده بود که « تابحال ندیده ام زنی فساد، تبانی یا اختلاص کرده باشد » و سپس پیشنهاد داده بود که زنان را مدیر کنند ، این ادعا که گویا هنوز که هنوز است از بین نرفته از چند جهت محل اشکال جدی است :
الف : زنان بسیار کمتر از مردان پست هایی در اختیار دارند که با آن میتوان تبانی و اختلاص کرد لکن وقتی مقدار کمتر باشد طبیعی است که حجم
سبزیجات را در غذای خود پنهان نکنید. به بچه‌ها بگویید چه چیزی می‌خورند و با آن‌ها سفر اکتشافی را آغاز کنید. بچه‌ها هرچیزی را که در کودکی بخورند دوست خواهند داشت، زیرا هنوز طعم‌ها را نمی‌شناسند. آن‌ها را به جای اینکه با طعم شیرینی و شوری اخت کنیم و با آن‌ طعم‌ها به آن‌ها پاداش دهیم، به سبزیجات مایل کنیم.

ادامه مطلب
برای باز کردن رگ قلب بسته و یا ورید بسته در ترومبوز عروقی و پلاک های آترواسکلروزیس در کمتر از دو ماه بدون دارو فقط با قرار دادن دو عدد آهنربای تئودیمیوم با قطر 25 میلیمتری و به ضخامت 5 میلیمتری گرید 42 با قدرت حدود 2500 تا 3000 گوس می توان با مغناطیسی کردن خون عبوری از بین دو آهنربا پلاک های انسدادی را محلول کرد و رگ باز شود برای باز کردن هر رگی در هر کجای بدن قطب جنوب آهنربا در کف پا و قطب شمال روی پا بطوریکه احساس چسبندگی دو آهنربا بهم بوجو بیاید و ه
چند روز دیگه مونده تا وارد سال جدید زندگیم بشم
حسابی واسش دلهره دارم 
نمیدونم تا اون موقع هستم یا نه! اگر باشم خیلی کارا هست مث استرس کمتر،اعتمادبه نفس بیشتر
عاشق ماه تولدم هستم اسمش که میاد یه لذت خاصی تو وجودم میپیچه
همچنان از بزرگ‌شدن میترسم و دلم میخواد روزا خیلی طولانی بگذره ولی خب نمیشه و حرص میخورم.
حواسم هست آدمای زندگیمو دارم کمتر میکنم و حال خودمو خوبتر❤
با تمام دلهره ام میدونم امسال جذابتر،زیباتر،قشنگ تر با کمترین میزان خطا و ا
حنا سفید حلما، مرغوب ترین حنای سفید در ایران است. این حنا جدید است به این معنی که بسیاری از خانواده ها آن را نمی شناسند. اخیرا خانواده ها استقبال خوبی از این محصول داشته اند. بخصوص دختر بچه ها ایجاد طرح و نقش روی دست و پا را دوست دارند از این رو تجارت حنای سفید می تواند بسیار پر سود باشد. این حنا علاوه بر زیبایی خاصی که دارد موجب شادابی هم میشود و بدلیل خواص ارگانیکی که دارد برای سلامتی پوست و بدن بسیار مفید است. جهت خرید عمده حنای سفید درمه یک ا
استپلر پوستی
استپلر پوستی ابزاری می باشد که در جراحی برای بستن زخم ها و برش های ایجاد شده در حین عمل، استفاده می شود.
در صورت ایجاد هر گونه زخم به طور ناخواسته یا ایجاد برش  هنگام انجام عمل جراحی ، اولین فکری که به ذهن هر شخص می رسد انجام بخیه در آن قسمت می باشد اما در صورتی که نیاز به بستن سریع زخم باشد، بهترین گزینه برای این کار استفاده از استپلر می باشد.
استپلر پوستی یک جایگزین عالی برای بخیه می باشد. با استفاده از این استپلر می توان محل ایجا
رده بندی در حوزه توانگری مالی

یکی دیگر از معیارهایی که در ابتدای مقاله اشاره شد، سطح توانگری مالی می باشد. توانگری مالی یعنی میزان قدرت پاسخگویی شرکت در برابر مشتریان خود. شرکت هایی که از سطح توانگری مالی خوبی برخوردار هستند، در مقابل صاحبان حقوق و بیمه گذاران از توانایی پرداخت خوبی برخورداند. هر چه این میزان کاهش یابد، مقدار توانایی مالی و پاسخگویی نیز تنزل میابد.
1-سطح یک توانگری مالی: مقدار نسبت توانگری مالی شرکت برابر با 100 درصد است.2-
١. مسیحیت (٢میلیارد و ٣٩میلیون نفر) [٣٢%]
٢. دین اسلام (١میلیارد و ٥٧٠میلیون نفر) [٢٢%]
٣. هندوئیسم (دین هندو) (٩٥٠میلیون نفر) [١٣%]
٤. بی‌دینی (٧٧٥میلیون نفر) [١٢%]
٥.  ادیان محلی چینی (٣٩٠میلیون نفر) [٦%]
٦. بودیسم (دین بودایی) (٣٥٠میلیون تا ١میلیارد و ٦٠٠میلیون نفر) [٦%]
٧. ادیان قبیله‌ای، شمنیسم و آنیمیسم (٢٣٢میلیون نفر) [٤%]
٨. بی‌خدایان (١٥٠میلیون نفر) [٢%]
٩. ادیان نوین (١٠٣میلیون نفر) [٢%]
١٠. سیکیسم (دین سیک) (٢٣میلیون و ٨٠٠هزار نفر) [کمتر از ١%]
١١. ج
سوله های امریکایی
بسیاری از ما ممکن است سوله های امریکایی را دیده باشیم اما اسم انها را ندانیم .
سوله های امریکایی همان سوله های یو بی ام UBM هستند که با نام اصلی خود در ایران شناخته نشده اند و همه این نوع سوله ها را با نام یو بی ام یا قوسی می شناسند .
سوله های امریکایی در نوع خود می توانند بسیار مفید باشند و سازه های مناسب را پیاده سازی نمایند .
ویژگی جالب این نوع سوله ها هزینه پایین و سرعت بالای نصب می باشد .
جالب است بدانید که این مدل سوله در محل
آمپول ضد بارداری (DMPA) یکی از روش‌های پیشگیری از بارداری است که هر ۳ ماه یک بار، تزریق می‌شود. در صورتی که به طور منظم هر سه ماه یک بار این آمپول تزریق شود، در سال اول استفاده تا ۹۹.۷ درصد از بارداری پیشگیری می‌کند. این آمپول با جلوگیری از تخمک‌گذاری، دشوار کردن رسیدن اسپرم به رحم و همچنین تأثیر بر مخاط داخلی رحم از باردار شدن خانم‌ها، جلوگیری می‌کند. این شیوه پیشگیری از بارداری به دلیل سهولت و همچنین ضریب بالای اطمینانی که دارد، مورد توجه
دروغهای سفید دروغهایی است که برای آسیب به دیگران گفته نمی شوند: 
۱- در جاده با سرعت ۵۰ کیلومتر در ساعت رانندگی میکند اما در جمع دوستان میگوید که کمتر از ۱۲۰ کیلومتر در ساعت نمیرود!
۲- روزی یک صفحه کتاب میخواند اما در حضور دیگران میگوید اگر کمتر از ده صفحه در روز بخوانم نمیخوابم!
پاول اکمن می گوید:«من دروغهای سیاه را بخشودنی می دانم... اما دروغ سفید نابخشودنی است.این دروغ انسانها را به پرتگاه نابودی می برد».
ادامه مطلب
با دیدن قاپ زنی و قفل، انبار و دو بشکه باروت بیننده می داند به شکل صادقانه از یک فیلم گای ریچی، باید چه انتظاری داشت. جدید ترین فیلم او یعنی آقایان(جنتلمن)، بازگشتی به قصه گویی سریع ِ ریتمیک است که طرفداران بسیاری از کارهایش او را با چنین مؤلفه ای می شناسند. ما در این فیلم شاهد روایتی هستیم که از طریق قصه گویی غیر خطی مخاطب را به سمت خود جلب می کند. گای ریچی فیلمسازی است که سبک خودش را دارد. مانند ادگار رایت و کوئنتین تارانتینو، ریچی نیز امضای س
بنزینکمتر از یک ماه دیگر بنزین دو نرخی و مجددا سهمیه‌بندی خواهد شد. این تصمیم در شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا اتخاذ شده است.قیمت بنزین سهمیه‌ای افزایش چندانی نخواهد یافت و میزان آن احتمالا کمتر
از ۳۰ درصد خواهد بود. در عین حال قیمت دوم بنزین نیز فاصله زیادی با قیمت
اول ندارد.
ادامه مطلب

مواد لازم :آرد شیرینی پزی 2 پیمانهپودر قند 1 پیمانه◀میزان پودر قند به سلیقه شما بستگی داره میتونید بچشید و اگه کم شیرین دوست دارید مثل من...مقدارشو کمتر بریزید.کره مذاب 200 گرم◀بسته به جنس آرد ممکنه کمتر یا کمی بیشتر از این میزان کره لازم بشه◀به جای کره صبحانه میتونید از کره گیاهی(مارگارین)استفاده کنیدپودر هل به میزان دلخواهپودر کاکائو 2 قاشق غذاخوری
ادامه مطلب
معرفی خواص قهوه
تمامی افراد با این سناریو روبرو شدند، یعنی باید تا پاسی از شب بیدار باشند و برای راه‎حل آن به قهوه پناه می‎برند. قهوه را به عنوان یک ضد خواب می‎شناسند ولی بیدار نگه داشتن فرد تنها خواص قهوه نیست. در این مطلب قصد داریم تعدادی از خواص بینظیر قهوه را با یکدیگر بررسی کنیم.
اگر بخواهیم از فواید قهوه برای شما صحبت کنیم ، قطعا در یک صفحه و چند کلمه نمیگنجد و خواص قهوه بسیار بیشمار است ولی به برخی از خواص قهوه در این مقاله اشاره کرد
بسم الله الرحمن الرحیم

حسین شریعتمداری در کیهان نوشت:
ده سال قبل این خاطره را به مناسبتی در یکی از یادداشت‌های کیهان آورده بودیم و امروز هم وصف‌الحال می‌دانیم؛
«سرکار مرادی» را تقریباً همه زندانیان سیاسی رژیم شاه می‌شناسند و یا، با نام او که در همه بندها پیچیده بود، آشنا هستند. سرکار مرادی، گروهبان پلیس بود و هیکلی بسیار تنومند و غول‌آسا داشت. در اذیت و آزار بر و بچه‌های زندانی و بهانه‌جویی و گزک‌گیری از آنها اگرچه دست کمی از بقیه هم
علیرغم اینکه اهمیت و تاثیرگذاری رسانه ها مشهود است یک فیلتر و هدایت گر مناسبی برای آنها در نظر گرفته نشده و هدایتگری فرهنگ یک جامعه را بدون هیچ گونه گزینش و نظارتی به دست افرادی سپرده ایم که در میان آنها بی سوادانی پیدا می شود که به یک رفتار بسیاری از ارزش ها را مورد هدف قرار داده و ضد ارزش ها را بلد می کنند.

سلبریتی هایی که مشهور بودن و دیده شدنشان را مرهون رسانه ها به خصوص صدا و سیما هستند و مردم بیش از گذشته آنها را می شناسند متشکل از افراد
من خوبم. من خوبم. من خوبم. می‌توانم همینجا هزار بار بنویسم که من خوبم اما آدم‌ها خسته‌کننده‌اند. زندگی سخت است و روزمرگی کسالت‌بار کلمنتاین. خیابانی که هر روز بر رویش قدم می‌گذارم و شهری که در آن ننفس می‌کشم بویِ لجن می‌دهد. فقط ادامه می‌دهی و می‌شوی امتدادِ بیهودگی؛ در روزگارِ افتخار به این بیهودگی‌ها و بطالت‌ها اما من شرمسارم. اما من هنوز احساس می‌کنم جایی کم گذاشته‌ام. ادامه. امتداد. بیهودگی. نه برای این که دلیلی داشته باشم. نه. اتف
گاهی وقت ها قبول کردن اینکه گذشته ها گذشته کار سختیه!
یعنی چی که همه چی گذشته باشه و دستت بهش نرسه؟
توی ذهنم تصورش میکنم
خیلی زنده
مثل اینکه همین الانم تو همون روزا زندگی میکنم
ولی دیگه هیچ کاری نمیتونم بکنم
هیچ تصمیمی درموردش نمیتونم بگیرم
گذشته ها گذشته
و این شده داستان تلخ این روزهای من.
پی نوشت:چقدر این قطع شدن نت سخت داره میگذره.سرمونو تو نت گرم میکردیم کمتر احساس تنهایی میکردیم کمتر به غصه هامون فکر میکردیم.از ساعت ۵ عصر تا ۹ شب خوابیدم
برای چه باید یکی وبلاگ اضافه می زدم؟
راستش...نمی دانم. شاید چون از فضایش خوشم می آید. از صقحه انتشار و دکمه سبز و خوشرنگ ذخیره خوشم می آید. از نظراتی که برایم می آیند خوشم می آید. از آدم هایش خوش می آید.
شاید چون از پنل کاربریم کمتر از فولدر پیشنویس دوم اورسینه می ترسم. 
شاید چون...میخواهم بهتر و مرتب تر و سامان یافته تر بنویسم. 
شاید میخواهم احساس مفید بودن...نه تحصحیح میکنم. کمتر مضر بودن داشته باشم.
پس من...از امروز... از روز بیستم اردیبهشت سال 1399،

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها